Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbinak van ask. Fm-e...

Palvin Barbinak van ask. Fm-e vagy nincs?

Figyelt kérdés
Most komolyan.Valaki azt mondja megkérdezte tőle személyesen és azt mondta nincs neki,meg elvileg valami interjúban is mondta(ha valaki tudja linkelni pls)..De azon az askon meg ami elvileg az övé tényleg mintha eredeti lenne...pl egyszer írták neki hogy tegyen ki valamit instagramra talán az askjat screenshotolva és screenshotolja le és küldje el valaszba,és megcsinálta.És nem úgy látszott mint ami szerkesztve volt.Meg amikor kérik hogy küldjön ezzel meg azzal képet akkor küld is(mondjuk ezt is lehet Snapről vagy nem tudom bárhonnan szedheti viszont a neten nem nagyon vannak fent...)Viszont akkor hogy nem lepik el a külföldiek?Miért csak magyarok vannak?Nem tudom hogy bízzak e benne vagy tényleg nincs neki...

2016. okt. 9. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Van neki. Valami olyasmit írt egyszer hogy az az oldal a magyar rajongóinak van kitalálva.
2016. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kicsim, 4millios követöje van instan, szerinted szüksége van meg ask.fm-re ?!:D

föleg hogy az mar úgy lejart mint a sicc! :D

Egy 22 éves nö aki vörösszönyegen vonul biztos, hogy van ask.fm-je -.-

2016. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Igen én is így gondolom csak furcsa hogy akkor honnan tud olyan sok mindent Barbiról? Hogy tehette ki azt a képet a sajtát instagramjára?Meg videókat is szokott kitenni.Ja meg egyszer Éder Krisztiánnal videóban válaszoltak egy kérdésre ...
2016. okt. 9. 11:30
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

tényleg mintha igazibol ő válaszolna.Mindent tud.De lehet hogy csak egy megszállott rajongója. :D Csak azért Barbi is tisztázhatná már végre mert arcápolási tanácsokat is adott már askon és jó lenne tudni hogy Palvin Barbi adja azokat vagy nem.

2016. okt. 9. 11:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és most is ahogy olvasom a válaszait látom hogy már egint hamarabb rakott askra képet ki mint instára
2016. okt. 9. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rakott ki hamarabb

Ez egy nagy adag kamu

Inkabb kovesedd twitteren

Az igazi

Es biztos hogy Ott o posztol !:)

2016. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy az az ő Askfm-je, mert olyan videókat is rak ki, amiket sehol máshol. Pláne ez a Boldog születésnapot Babós videó a héliumos lufival.

Semmi kétségem nincs afelől, hogy ne az övé lenne.

2017. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen pont meg akartam keresni ezt a kérdést hogy megírjam a szülinapos videót.Azóta én is teljesen elhiszem hohy az igazi askja.Csak ha lehetne esélyem találkozni vele az lenne jó, hogy megkérdezhessem tőle, bár egy ilyen videót elég nehéz lenne megszerkeszteni.
2017. jan. 7. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Továbbkutattam, és kiderítettem, hogy mégse az ő ask.Fm-e.

1. Ebben a videóban azt mondja nincs ask.fm oldala és elvileg nem régi videóról van szó.(max 1-2 éves lehet)

[link]

2. A lufis videó is máshonnan számazik, akár innen

[link]

Ahová már December 27-én felkerült, Ask.fm-re meg 9 napja, Babó nevű ismerőse meg lehet más is, nem egy ask.fm-es srác.

[link]

Ez nem az ő twitter oldala, de sokkal több minden van fenn, mint a sajátján, rengeteg snapchat-es videó, fotó stb.Majdnem biztos, hogy az Ask.fm-es kamus valaki innen szedte a videókat, és képeket.

2017. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Hát köszi szépen, így megint bizonytalan lettem.Azért kíváncsi lennék hogy az a videó kinek készült.
2017. jan. 12. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!