Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem okos Kiszel...

Csak szerintem okos Kiszel Tünde, és a hozzá hasonló emberek?

Figyelt kérdés
Halkan jegyzem meg: Soha semmit nem dolgozott, semmiben sem tehetséges, és mégis vígan megél. Szerintem okosabb, mint aki szét dolgozza az agyát 100 ezer forintért egy gyárban.
2017. jún. 30. 19:42
 1/7 Dzseri válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy Kiszelnek, Gyözikének és az ilyen embereknek megvan a magukhoz való esze. Okosnak azért nem nevezném őket.
2017. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Igazad van, de csak tudnak valamit, amit az átlag emberek nem.
2017. jún. 30. 20:21
 3/7 Dzseri válasza:
100%
Tudnak hozni egy olyan karaktert ami eladható a bulvármédiában. Lehet tudatosan építették fel, az is lehet, hogy véletlen akadtak rá és felismerték a lehetőséget, de az is lehet, hogy alapból ilyenek.
2017. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az okos szerintem erős kifejezés, inkább azt mondanám leleményes és szégyentelen. Mert én szégyellném, hogy a munka elkerüléséért cserébe egy országnak adom el a becsületemet, és csinálok hülyét magamból. De nem vagyunk egyformák, így ők jól jártak nekem meg marad a munka.
2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám okosnak, sem intelligensnek, de van annyi esze, hogy kihasználja a lehetőségeket.

Készített magából egy buta, szánni való celebet akit vígan hívnak olyan műsorokba mint a mokka, így megvan neki a reklám is, amiből felkérései születnek.

2017. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem okosak. a befogadó közeg túl buta, így megveszi őket.

nekik tényleg csak annyi a "munkájuk", hogy kihasználják ezt a lehetőséget, ahhoz meg nem kell tulajdonképpen sok ész.


talán győzike tartozik ebbe a dologba bele, ő próbálta terelgetni úgy az életét mindig, hogy fenntartsa az érdeklődést iránta.


kiszel tünde meg például még ennyit sem csinál, ami tényleg a semmittevés legalja. úgy él jól, hogy közben az utóbbi években gyakorlatilag semmi kompromitáló dolgot nem csinált. a média már nem igazán foglalkozik vele, mint botrányhős, mégsem veszik el a süllyesztőben.

2017. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okosság kérdése. Biztos, hogy sokan meg tudnák ezt tenni,de nem teszik. Pofámról leégne a bőr, ha például egy Való Világban szerencsétlenkednék vagy ilyesmi, és ez akkor is igaz, ha lenne lehetőségem és sok pénzt adnának. Nem mindenkinek ugyanaz az értékrendje, különben nem lennének pl. kutatók vagy ápolónők (Magyarországon).
2019. márc. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!