Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Markiplier és Danisnotonfire...

Markiplier és Danisnotonfire konfliktusa miből adódik?

Figyelt kérdés
Hallottam már párszor hogy Mark (és talán Jacksepticeye is, de nem tudom biztosra) nagyon ellenszenves velük, mondhatni utálja Dant és Philt. És hogy ez kölcsönös. De miért? Erről teljesen lemaradtam. Miért nem kedvelik egymást?

2017. júl. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről én sem tudtam:o de nemrég volt egy videoja Marknak amibe benne volt Dan és Phil és ott nem úgy tűnt mintha utálnák egymást:D
2017. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg?:o nem tudom nekem is csak mondtak de sose volt szo egy videoban se rola. Csak volt par angol poszt feleseg, azokat mutogattak nekem es azokba tenyleg ilyesmiket lehetett olvasni. De lehet csak pletyka volt azokat kaptak fel, mint ahogy altalaban szokott lenni.:D de örülök hogy így van ahogy mondod mert én nagyon szeretem mind két félt és ja^^
2017. júl. 18. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak pletyka volt..:D egyebkent itt a video ha erdekel:

[link]

2017. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!