Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar és melyik...

Melyik magyar és melyik külföldi videós a kedvencetek? Miért? Kiket nem bírtok? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem magyarok közül Radics Peti a kedvencem mert ő legalább vicces.

A külföldi videósok közül pedig Christine (SimplyNailLogical)mert teljesen örült és vicces és sok mindenben hasonlítok rá.

Akiket nem szeretek:

Magyarok közül: Inez mert egy nyafogós liba.

Külföldiek közül: Miranda Sings - mert teljesen közhelyes és felesleges amit csinál.


2017. júl. 25. 04:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc magyar Radics Peti, mert nagyon szeretem a stílusát, és mindig lehet röhögni a videóin. A kedvenc külföldi a RhodesBros, azon belül Aaron, mert nekem nagyon bejön, és szerintem nagyon jóképű meg aranyos. Akit nem szeretek magyar, Herby, mert olyan sérült és gáz. Akit nem szeretek külföldi, az PewDiePie, mert teljesen elszállt magátáól, nemtudom most milyen, régebbrn láttam de akkor már nem volt bennr semmi, nrm tudom, hogy szerzett ennyi feliratkozót. Unalmas már, és letűnt lett a köztudatban, már senki sem beszél rólla.
2017. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PewdDiePie nekem az elején se volt szimpi így őt nem is néztem nagyon, szóval nincs igazán róla véleményem. Aaron pedig tényleg kis helyes :)
2017. júl. 25. 06:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyar: Cobranco
2017. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Radics Peti tényleg jó videós igaz hogy csúnyán beszél de nagyon jót lehet nevetni a videóin.

A kedvenc magyar videósom Dancsó Peti, Justvidman, Radics Peti. Külföldiek közül nincs.

Olyan videósok akiket nem szeretek nincsenek nagyon csak akik nem ismert videósok.

2017. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarokat nem nagyon nézek, régen (nagyon régen) szerettem Dancsót, de vagy én nőttem ki belőle, vagy az ő videóinak színvonala esett a béka alfele alá. (Valószínűleg az utóbbi.) Külföldiek közül viszont sokat szeretek, csak, hogy néhányat mondjak: SuperCarlinBrothers: két csávó, akik Disney és Pixar teóriákról beszélnek, ki ne szeretné ezt? :D

Good Mythical Morning: megint csak két csávó, de ők minden furábbnál furább témáról beszélnek. Érdekesek és viccesek, pedig anyám korabeliek. Ki gondolta volna, hogy van ilyen is?

Seamus Gorman: egy kissé idegesítő kamasz srác Pixar teóriákról beszél. Ismétlem, ki ne szeretné ezt?

Thomas Sanders: egy szórakoztató srác, vicces kontextusban beszél mély témákról, miközben a saját személyiségének darabkáit formálja meg. Zseniális. Plusz a nézetei (már amikről beszél) elég közel állnak a sajátjaimhoz.

ComicSceptic: már megint egy kissé idegesítő kamasz srác, de ez esetben általában begyöpösödött, meglehetősen buta embereket oktat ki (számomra) szórakoztató stílusban. Szeretem, ha kioktatnak másokat, pont nekem való. (FIGYELMEZTETÉS! Fanatikus hívőknek és homofóboknak nem ajánlott!)

Jonathan Young: egy iszonyat tehetséges srác Disney számokat ad elő metál feldolgozásban. Tökéletes. Hozzá kapcsolódóan még megemlíteném Caleb Hyles nevét, akivel egy csomószor dolgozik együtt, és aki nem kevésbé tehetséges.

Try Guys: nincs saját csatornájuk ugyan, de (szerintem) az általuk gyártott tartalom élesen elkülönül a BuzzFeed többi tartalmától (kivétel: lentebb). Négy csávó, aki fura dolgokat próbál ki, hogy nekem már ne kelljen (vagy éppen kedvet kapjak hozzá).

LadyLike: na itt a kivétel, amiről beszéltem. Öt fiatal nő, akik szintén fura, (általában, de nem kizárólag) szépségápolással kapcsolatos dolgokat próbálnak ki, hogy nekem már ne kelljen (vagy éppen kedvet kapjak hozzá).

lisbug: egy fura, kissé idegesítő csaj kiteregeti mindenki szennyesét. Szeretem a pletykákat, pont nekem való.

Jó, befejeztem. De tényleg érdemes rájuk kukkantani, én csak ajánlani tudom mindet.

2017. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magyarok közül amit követek:

Szirmai Gergő, Hollywood hírügynökség. Nagyon hasonló a világképünk, és bár az elején nagyon erőltetett volt a stílusa, mára már beérett, és nagyon jókat nevetek rajta. E mellet ért a filmekhez, és olyan dolgokat is meglát, amire én nem is gondoltam.


Szirmai Gergő, AFK légió: Jó utazós magazin, gyönyörű képekkel


Videodrome: Értelmes filmkritika, adok a véleményére


Dobri Andor, Japán Vlog: Nagy Japán rajongó vagyok, bepillantást enged a hétköznapi japán életbe, mi hogy működik, mik a szokások stb


Atis, Tanulom magam illetve Animegyetem: Fiatal srác, de értelmes és nyitott. Jól összefoglalja a dolgokat


Dancsó, Videómánia: Még nem adtam fel, követem, mert néha akad még tényleg vicces videója, de már közel sem olyan a csatorna mint régen, nagyon ráment a mennyiségre.


Néha még megnézek egy-egy Szalai Istit, de nem követem.


Külföldieket nem követek, néha megnézek, például elég jól szorakozom Rclbeauty101 egy egy videóján, vagy a saturday night live paródiáin, vagy Jimmy Kimmel mean tweets-ein


Utálni nem utálok senkit, aki nem tetszik, azt nem nézem.

2017. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyarokat nem annyira szoktam nézni, de ha választani kell akkor vagy Radics Peti, vagy Dancsó, mert ők legalább viccesek.

Inkább külföldieket nézek: Lele Pons, Hannah Stocking, Cameron Dallas, Kelsey Simone, Liza Koshy őket azért mert viccesek, Kelseyt meg egyszerűen imádom a személyisége miatt.

Akiket nem szeretek:

Magyarok: Viszkok Fruzsi, mert az utóbbi időben nagyon unalmas videókat csinál.

Karin Dragos-őt is unom, és mostanság telenyomja szponzorációval a videóit.

Istenes Bence- mert teljesen felesleges amit csinál, attól hogy műsorvezető volt, senkit nem érdekel az élete.

Külföldiek közül nem nagyon van akit nem szeretek, talán Zoella a nem annyira szimpatikus, de ő is elmegy.

2017. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valakivagyoknaaa válasza:

Sam and JJ.

Nagyon bírom a hozzájuk hasonló nyugott videókat

2020. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akiket nézek a YouTube-on:


Kopkuk


TheVR


Radics Peti


Dumaragu


Csúb - Az űrmedve


RetroShock


Nessaj


Magyarósi Csaba


PamKutya


Laudon Andi


Csillsz


FanMadeMaker


KODIAK


Zsozeatya


JustVidman


Akiket utálok:


Filmkiller, Túrha Tamás, Herby, Mannin, ElekRobi, Vicc Elek, Nabu, Nosika, iRon Channel, LEGJOBB [MAGYAR TOP 10], SZABYEST, TheShowK, 2SIDE, Huniverzum, Alex Csigér, rBence

2023. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!