Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez micsoda? Gálvölgyit soha...

Ez micsoda? Gálvölgyit soha nem tartottam nagyon jónak, de ez valami kritikán aluli.


2017. júl. 25. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Gálvölgyit mindig nagyon rossznak tartottam, ezt a "műsorát" is csak 40 másodpercig bírtam. Jó lenne, ha gyakorolna egy kis önkritikát, és abbahagyná ezt a sz@rt.
2017. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem régebben tetszett egy- egy műsora, de ez valóban megaszar.
2017. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy ő jót is tudna csinálni. És szerintem igénye is lenne rá. Tényleg érdekelne, hogy rosszul gondolom, és igénytelen valójában, vagy csak a pénz miatt csinálja? Vagy nem ajánlanak neki mást? Mert szerintem tőle a jót is megvenné a tv-csatorna. Vagy a tv csatorna elve az, hogy Gálvölgyivel hitelesítik a szart a pór népnek?
2017. júl. 28. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A Gálvölgyi show igazán a '80-as/90-es években volt jó, akkor volt igazából színvonalas. Amióta a Retekklubhoz került, azóta lett ilyen erőltetett és unalmas a műsor (ennek ellenére én szoktam nézni, mert annyira sz..ar, hogy az már jó).
2018. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igazából nagyon örülök, hogy 2012-ben eltörölték ezt a műsort, mert annak ellenére, hogy annyira sz.a.r, hogy az már jó, tény, hogy alaposan ellaposodott és nagyon fárasztó/erőltetett volt. Mégis nagyon húzta a Retekklub, franc tudja miért, mindenki tudta, hogy ez a műsor már közel sem volt olyan, mint régen. Ami nem megy, nem kéne erőltetni. Gálvölgyinek is tudnia kellett volna, hogy a csúcson kell abbahagyni.



Na de várjatok...


A Gálvölgyi show 2012-ben véget ért, de ezzel a műsor története (sajnos) nem ért még véget...


2015-ben egy különleges epizód erejéig visszahozták. Nyilván gondolhatnánk, hogy három év alatt G. képes lenne valami nézhetőt összedobni, de sajnos nem. Ugyanolyan fárasztó és erőltetett volt, mint a rendes műsor. Hála az égnek, hogy csak egy special epizód erejéig tért vissza és nem rendeltek új epizódokat.


Ha egy 10-es skálán kéne értékelnem, 5 pontnál sajnos nem tudnék neki többet adni.

2018. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!