Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Markiplier helyes?

Szerintetek Markiplier helyes?

Figyelt kérdés

Oké ez nagyon hülyén fog kinézni de érdekel a véleményetek XD. Alapjáraton nem szeretem az ilyen..hogy is mondjam? Erősebb arcú és termetű embereket, az én ideállom a magas, amolyan szálkásan izmos, sőt inkább vékonyabb test. Najó, Tehát Mark teljes ellentéte. Nála viszont bejön, mármint furcsa mód tetszik. Nem tudom miért:D Lehet csak a személyisége tesz rá, vagy a szeme, mert a mandula vágású szemeket nagyon bírom.

Szóval ja, felmerült bennem, hogy nektek lányok mi a véleményetek?:D

mondjátok hogy nem csak én vagyok vele így xd. Köszi a válaszokat, előre is:)



2017. júl. 28. 04:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudsz mutatni képet? mert fogalmam sincs ki az
2017. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2017. júl. 28. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem elég ufó feje van.
2017. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Volán Bátor válasza:
3%
Jajj, ez gucironda.
2017. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csaj, de a hangja is sokat tesz hozzá az összképhez. Szerintem iszonyat jó hangja van, ha lány lennék már a hangjába beleszeretnék:D
2017. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Én lány vagyok és szerintem egész helyes(:
2017. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Háááálistennek nem vagyok egyedül:D mármint na,azért jó olvasni. Köszi a válaszokat!

És igazad van kedves negyedik (vagy harmadik, neharagudj ha rosszat mondok), én is nagyon bírom a hangját:D.

2017. aug. 1. 00:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kifejezés hogy helyes. De egyébként tényleg nagyon sok tesz még hozzá. A teste, a haja, ahogy mások is írták előttem a hangja, az egész személyisége, nekem legalábbis mindene. Egy dolgot nem tudok mondani amit nem szeretek benne. De úgy látom hogy a srácoknak nem nagyon jön be (legalább is ha srácok voltak akik írták) :D
2017. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljesen igazad van:D :)
2017. aug. 10. 02:14
 10/11 anonim válasza:
Én imádom Markipliert! A hangja, humora, stílusa, kinézete őszintén nagyon megfogott engem. Amikor meg színes volt a haja még jobban imádtam, szerintem jól álltak neki. Szóval az én véleményem szerint helyes.
2018. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!