Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki segitene leforditani?

Diaaaaa0218 kérdése:

Valaki segitene leforditani?

Figyelt kérdés

Egy spanyol nyelvü videóról lenne szó, amit az egyik barátnőm nagyon szeretne megérteni és engem kérdezett, hogy tudnék-e valakitől segitséget kérni.Gondoltam, hogy itt érdeklődhetnék, hiszen sokan használjátok ezt az oldalt. Igazából a forditásnak nem kell szóról szóra megegyezni, csak az a lényeg. hogy nagyjából tudjuk, hogy miről beszélnek. A videóban a barátom kedvenc énekese szerepel, a legújabb videóklipjéről beszélgetnek azzal a lánnyal, aki a klipben a barátnőjét játszott. Közben a srác énekel (amit természetesen nem kell leforditani :D)és az új kliphez hozzáfüzött kommmentekre válaszolnak. A klip, vagyik a dal cime: Mi Vecina. KIMONDHATATLANUL HÁLÁS LENNÉK ANNAK A VALAKINEK, AKI A SEGITSÉGEMRE LENNE!!! Megadom a youtube linkét: https://www.youtube.com/watch?v=JCLiYB_alzM

Ha estleg valaki segitene, akkor azt jelezné nekem valami úton-módon? Én akár egy hónapot is várok a forditásra, csak légyszi jelezzétek, hogy tudjam, hogy számithatok rá! KÖSZÖNÖM! :D

ui.: Elnézést, de a billentyüzetem nem tud hosszú "ü" és "i" betüt irni. :)

Előre köszönöm a segitséget!



#videó #fordítás #spanyol-magyar #Abraham Mateo-Mi Vecina
2017. aug. 2. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, pár éve tanulok már spanyolul, sok zenésszel képben is vagyok (mondhatni), ha írsz üzenetben megnézem, hogy mit tehetek:D a videó viszont nem elérhető:/
2017. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!