Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek tetszik Opitz Barbi az...

Nektek tetszik Opitz Barbi az X faktorból?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű :) Nagyon szép haja van :) És a mellei is csodásak :)

2017. aug. 12. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mért baj, hogy tetszenek a mellei? :)
2017. szept. 11. 20:30
 12/17 anonim válasza:
100%
A haja nagyon mocskosul nez ki undorito h ekkora lononc haja van
2017. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Dögös bögyös, tényleg nagyon jó csaj!
2017. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
AH! Igen :) Gyönyörű lány, szépséges hajzuhatagával és hatalmas melleivel. :)
2017. okt. 19. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyira nem szép lány. A haja nekem kifejezetten nem tetszik, túl extra. Az arca a sok sminktől nagyon nem természetes, olyan mint egy műbaba. Kevesebb sminkkel, és nem ilyen nagy hajjal szerintem szebb lenne. A melle totál átlagos, a korához képest talán kicsit nagyobb mint a többi lánynak.
2017. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
61%

Istenem, hagyjátok már a melleit! Pattanjatok már le róluk!

Képzeljétek, egy nőnek nem csak mellei vannak, ne foglalkozzatok már ilyen betegesen sokat velük!!!

Ez néha annyira ki tud akasztani!

2019. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mellei átlagosak kb B-s kosár...mivel dupla push-up-os melltartót szokott visleni, vagy a szivacsos topp alá egy jó szivacsos melltartót. Szóval ez is kamu..a haja is az, mert eredetileg sötét barna, a szeme is mert az is barna és a szájat sem az anyukájától örökölte...érdemes megnézni a képet: [link] ..a lényeg, hogy kb ugyanazt a kollagént kaphatták:)
2021. febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!