Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is csökkent a...

Szerintetek is csökkent a Starity.hu színvonala?

Figyelt kérdés
Régebben majdnem minden cikkem bekerült, de most meg már alig és ha be is kerül, vagy teljesen átírják, vagy csak napokkal, vagy hetekkel később kerül be. Vagy régen még jól írtam, most meg hirtelen már nem?
2017. aug. 15. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is csak ez a baj. Hanem az oldal fele a kardashian családról szól. Minden egyes rohadt lélegzetükről.
2017. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez a bajom, mást se látni mint Kim Kardashiant meg hozzá hasonló senkiket, akik csak gazdagok és magamutogatóak, de azon kívül nem tudom mit lehet ennyit írni róluk...

Klippreimerek is csak olyanok vannak, amiket amúgy is a pofámba tol a youtube, selena gomez, meg mit tudom én...semmi törekvés nincs affelé, hogy esetleg olyan zenéket is megismerjenek a fiatalok, akik nem kapnak akkora médiafigyelmet, semmi nincs....egy olcsó bulvártrágya lett

2017. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem Kardashianékkal nincs bajom, meg azzal, hogy írnak a felkapott sztárokról, de azzal már igen, hogy a kevésbé ismertekről nem írnak. Régebben több olyan cikkemet is berakták, ami kevésbé ismertekről szólt, de manapság már ez nincs így. Pedig akkoriban még az egyik moderátor meg is dícsért, hogy milyen jó, hogy más sztárokkal is próbálom megismertetni az olvasókat. Hát, erről ennyit. Jó, néha kerül be olyan cikkem is, de ritkán. Meg ahogyan írtam, már nagyon kevés cikkem kerül be, miközben van olyan, akinek egy nap több cikkét is berakják. Meg olyan is volt, mikor egy sztárról írtam egy cikket és azt teljesen negatív hangvételre írták át és így a cikk gyakorlatilag leszólta őt, pedig a szabályzatban az van írva, hogy ne ócsároljunk senkit a cikkekben, de úgy átírták, mintha rossz véleménnyel lennék róla (ami egyébként azért is rossz, mert én kedvelem az adott sztárt és soha nem írnék róla úgy). Na érthető módon ez már főleg nem tetszett.
2017. aug. 16. 07:34
 4/11 csukika888 ***** válasza:
soha nem volt egy csúcs szuper és régen is át írták a bulvárlapok 90%-át midig át írják örülj neki hogy eddig a tejedet nem írták át
2017. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csukika888 ***** válasza:
bocs el írtam
2017. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nyilván nem elég elfogult hamgnemben írtad a cikked, mint ahogy manapság módi ott. Ha nem vagy jóban a hírmoderátorokkal és a szerkesztőkkel, nem igen fogadják el a cikkedet. Ez megy mostanság. Majd valaki más megírja helyetted.

Gyalázat, ami azon az oldalon megy mostanság, a közösség is széthullik lassan.

Ne vedd magadra, ha nem fogadják el! Lépj túl rajta, nem miattad van.

2017. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként engem egyszer kitiltottak arról az oldalról, mert teljesen elfogadható hangnemben és kultúráltan megjegyeztem egy kommentben hogy egy bizonyos zenekart nem szeretek (tudtommal a komment szekció arra való hogy kimondhasd az impulzusaidat), és mivel az adott moderátor nem értett velem egyet, kirakott...írtam utána egy e-mailt hogy ez mégis mi volt, és olyan választ kaptam amit szívesen közzé tennék. Azt mondták hogy egy sz.rember vagyok és egy senki...ezt így ismeretlenül...nekem ez elárult mindent az oldal hitelességéről.
2017. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az előttem válaszoló nagyon beletrafált. Ez mindent elmond az oldalról


Velem is volt már hasonló, csak akkor en egy kedves üzenetet kaptam először, hogy ne fikázzak más előadókat, amikor én szarabbakat szeretem, és nem a Harry Styles szintűeket. Mondanom sem kellett, hogy ment a profilom a levesbe nekem is. :D

A moderátorok élvezik, hogy ,,hatalom" van a kezükben.

2017. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz az az oldal. A sztár sorrend is egy nagy vicc. Nem a tehetségről szól, csak a kavarásról és a sztárolásról.
2017. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Starity régen sem volt valami minőségi, de mára már nem túlzok, ha azt mondom, hogy a lehető regrosszabb bulvároldalak egyike, de komolyan.

Őrületes, hogy mennyire érdektelen minden egyes cikk, amit megosztanak ott. A legtöbb cikknek nincs semmi valóságtartalma, sz#rul vagy lefrodítva, semmitérő celebekről szól, vagy arról, hogy éppen ki követett ki-be kit a közösségi médián, vagy arról, hogy nem létező emberek mit "nyilatkoztak", vagy a haszontalan modellek mit vettek fel múlt héten, kinek volt tevepatája, ki szólt be Taylor Swiftnek, miben csinálja a semmit valamelyik Kardashian fattyú, kinek lett új hajszíne, kivel jött össze Justin Bieber egy névtelen bennfenntes szerint, stb..


Fertő az egész. Én legszívesebben megszüntetném úgy, ahogy van.

2017. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!