Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Taylor Swift - Kanye West...

BrekiX kérdése:

Taylor Swift - Kanye West botrány?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni a részleteket?

Annyit tudok,hogy Kanye Famous klipjében ír Taylorról néhány "csúnya" dolgot,és,hogy most pereskednek. Angolul néztem elemző videót,hogy mi áll ennek a hátterében,de nem tudok túl jól angolul,szóval valaki el tudja mondani a lényeget? És ,hogy Taylort miért kígyózzák ezzel kapcsolatban? (mármint írják rá,hogy snake)



2017. aug. 22. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez már 1 éves cucc, nem?


Amúgy annyit tudok, hogy a Kanye West valamelyik "dalszövegébe" beleírta, hogy "Szexelhetnék Taylor Swifttel, én tettem azt a r ibancot híressé". Ezen kiakadt a mónguzfejű, azt perelt, de állítólag előtte meg beleegyezett, szóval ez inkább amolyan műbotrány lehet.

Ja, és úgy tudom (mert nem hallgatok Swiftet), hogy Taylor már egy csomó másik celebről írt fikaszámot, és sokan emiatt "kígyózzák".

2017. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen kb. 1 éves

Köszönöm a választ

2017. aug. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!