Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Polla mostmár Beniben látja a...

Polla mostmár Beniben látja a nézettséget? Alig várom, hogy kijöjjön a BeniipowaxPolla tea.

Figyelt kérdés
Nagyon szép pár lennének, pont mint BenceSaurussal. Szerintetek össze fognak jönni? A valóságba is vagy ismét csak egy "jól" összetett színjátékot láthatunk?

#YouTube #Polla #pumpumka
2017. aug. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű. Ügyesen csinálja.
2017. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
31%
Szerintem nem fognak, bár, szerintem összeillenek. És ha ismered Benit régóta, akkor tudod, hogy Ő nem a nézettségre, és a pénzre megy. Egy elég becsületes srác, a videóiból ítélve. Nagyon régóta követem Őt, ezért nekem ez róla a véleményem. De HA összejönnének, akkor nagyon nagyon remélem, hogy nem úgy fog végetérni a kapcsolatuk mibt Bencével.
2017. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felbontották a munkaszerződést a BenceSaurussal,az csak 200ezer feliratkozóig tartott.Amúgy fáj nézni,hogy egy 17 éves tinilány ilyen gyorsan túllép egy "kapcsolaton"..Ha igazi volt akkor ez elszomorító(mármint nekem,ezekszerint neki nem volt az).
2017. szept. 3. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Beni nem lát Pollában mást csak batátot. Egy Ask.fm kérdés: szóval nem mondjátok el, hogy együtt vagytok Pollával, de teljesen úgy csináltok mintha együtt lennétek .... végülis tök logikus :) nem értem minek titkolózni, mindenki látja hogy van köztetek valami.

Válasz:Megvagy Te kukulva.. Polla és köztem jelenleg jó nagy távolság és barátság van. Ne szűrjétek itt a levet kedves delekik!

Plusz párszor el is mondta, hogy Polla nem az esete.

2017. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fognak összejönni. Beni biztos hallott a PollaXBence ügyről, mivel a csapból is ez folyik már, szóval szerintem van annyi esze Beninek, hogy nem jönnek össze. Ráadásul Polla minden fiúegyedre rámászik a saját korosztályából.
2017. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!