Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetne nekem is olyan...

Hogyan lehetne nekem is olyan jó beszélőkém mint Bochkor Gábornak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 10:55
 1/4 anonim válasza:
56%
Én is nagyon szeretem hallgatni ahogy Bocsi beszél. Olvass sok könyvet, fejleszd a tudásod. Gyakorolj egyedül monológokat felmondani, illetve próbálj egy adott tárgyról kb 10 percig beszélni. Nekem ez bevált. Illetve vannak erre a célra kifejleszett gyakorlatok.
2017. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Menj be a helyi sarki kiskocsmába, ugyanezt az "igényes" stílust hallod a büdös alkeszektől.
2017. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem igazán szeretnék rá hasonlítani erre a senkiházira. Iszonyosan önelégült és lekezelő mindenkivel, meg nagyon rosszindulatu is. Egyedül a gyerekét sajnálom hogy olyen apja van aki nem is szereti. (Pl konkretan kimondta a rádióban, hogy azert van gyereke hogy később majd eltartsa őt) Meg azt hiszi attól lesz vicces, hogy benyög valami fingós poént aztán várja hogy röhögjenek rajta + az összes műsorvezetőtársát megalázta már. Gondolom a rádiós meg tv-s multja miatt nem merik kirugni se mert félnek hogy nem találnának jobbat.
2018. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj rá hasonlítani. Amellett hogy az egyik -válaszoló mondja- eléggé önelégült, sztem egy nagyon felszínes műveltségű, korlátolt ember.


Most is szól a munkahelyemen a music fm, éppen eutanázia témában mond iszonyat baromságokat.


nem tudom, ezt lehet-e fejleszteni, h lökd a hülyeséget folyamatosan.

2018. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!