Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek bejönne mackósabb...

Nektek bejönne mackósabb változatban Szabyest?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne egy srák aki kicsit mackósabb testalkatú mint a homár Szaby de a haja, arca teljesen megegyezik. Tehàt annyi a különbség hogy szar a gyerek hangja. Illetve mindkettőnek ratyi. Ja meg az egyiknek vannak barátai, a másik meg ratyi. Szóval bejönne nektek egy Szaby Maci akinek a hangja is tök kaki?

#Bence #Dezső #Bturbo #Polla #szaby #nyomorekszaby
2017. okt. 7. 16:27
 1/7 anonim válasza:
7%
*.* ahhhww.. Az összkép a lényeg..Szabyest arca nagyon szép de nagyon fontos hogy összességében hogy néz ki.. A hangja tiszta és a szövegei tele vannak érzelemmel!!! És ezt nem lehet felúlni MO-on!!
2017. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11%
Hiába próbáljátok utánozni nem fog menni sohasem!!
2017. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ki akarná azt a homárheroldot utánozni?
2017. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod senki se akarja azt a fogyatékos retket utánozni, csak megkérdeztem adná-e egy Szabymedve.OK?
2017. okt. 7. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon adná. Lenne belőle is Brumitea.
2017. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
#1 Ne haragudj, de szerintem nem tudod, kiről van szó. Milyen tiszta hangról beszélsz? Olyan tiszta, mint egy 20 éve láncdohányos emberé. A szövegei pedig semmitmondóak. És hidd el, nem nehéz felülmúlni.
2018. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MemoTube98 válasza:

Nekem bárhogy bejönne. Imádom őt! <3

Gyere Szaby nyalj...

2020. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!