Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett ilyen nagyon szar...

Miért lett ilyen nagyon szar a Videómánia?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi motiválja Dancsót arra, hogy szarabbnál szarabb videót "gyártson"? Mint egy gimis szintű "menő" gyerek, aki irónákkal próbál vicce lenni. Elég kínos.

2017. okt. 7. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után mindenben ki lehet fogyni az ötletekből.
2017. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek kínos, kinek sz..r, kinek vicces. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik.

Más részről pedig ahogfy #1 is mondja, kvázi lehetetlen hosszú időn át ugyanazt a stílust és szintet tartani.

Harmadrészről pedig adott egy kényszer, egyfajta nézői elvárás a gyakori tartalomkészítésre, a mennyiség pedig gyakran a minőség rovására megy. Ha évente csinálna egy vagy kettő nagyon ütős videót, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem csinál többet. És persze akkor se biztos, hogy mindenkinek tetszene.

2017. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A nézőközönségének nagyrésze úgyis a kamaszodó korosztály, nekik pont megfelel.
2017. okt. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
16%
Szerintem meg pont, hogy az utóbbi időkben egyre jobb...ehet te vagy túl savanyú :)
2017. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A régi videói és stílusa nekem is jobban bejön, de a mostaniak között is vannak olyanok, amiken nagyot nevetek. Persze kevesebb, de ízlések és pofonok.

Nyilván látszik, hogy sokat változott ő maga is, de mindenki így van ezzel, én sem vagyok tök ugyan olyan mint mondjuk 3 éve.

2017. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Kifogyott az ötletekből, ellaposodott. Valamint ráállt a 13 éves színvonalra. A mai Dancsónál még a Vidióták is viccesebb, pedig az sem volt épp a szórakoztatás csúcsa. Én egyáltalán nem értem, miért kellett ez KANCSÓ Péternek. Borzalom.
2018. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan? Dancsó humorát kritizálod egy Kancsó viccel? Igazán kreatív vagy, meddig tartott ezt kitalálni? Ez nemhogy a 13 éves színvonalat nem üti meg, de szerintem még az általános iskolát sem.
2018. márc. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Puzsérral egyik közös videójukban elmondta, hogy igen eladta magát, mert erre van kereslet, és ebből tud csak megélni. Érthető
2018. márc. 6. 22:10
 9/14 schwagy ***** válasza:
Látom egyesek humor szintje olyan alacsony,hogy még iróniát se értik.
2018. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ide figyelj, hetes válaszoló! Szerintem az egy tök jó szópoén volt, most miért kellett ez a bunkó beszólás? Ja, mondjuk én 9 éves fejjel inkább befognám a pofámat és nem osztanám az észt az interneten... És megtanulnám tisztelni az idősebbeket.
2018. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!