Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett ilyen nagyon szar...

Miért lett ilyen nagyon szar a Videómánia?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi motiválja Dancsót arra, hogy szarabbnál szarabb videót "gyártson"? Mint egy gimis szintű "menő" gyerek, aki irónákkal próbál vicce lenni. Elég kínos.

2017. okt. 7. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"nemhogy a 13 éves színvonalat nem üti meg, de szerintem még az általános iskolát sem"

Igen, mert a 9 éves taknyosokra jellemző, hogy nincs humorérzékük. Inkább menj tanulni és fogd be a pofádat!

2018. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Komolyan? Dancsó humorát merted kritizálni..."


Na, már ezzel leírtad, hogy a 10 éves korosztály alatt vagy. Dancsó 2015 óta csak egy túlértékelt divatvideós. Ez év óta neki nincs humora. És ha nekem tetszik, olyan névvel illetem, ahogy akarom. Te meg ahelyett, hogy másoknak szólogatsz be névtelenül az interneten, inkább tanuld meg tisztelni az idősebbeket és tartsd meg a bunkó hozzászólásaidat magadnak!

2018. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerinted egy tök jó szóvicc volt, szerintem meg egy darab szar, ami humort és kreativitást nyomokban sem tartalmaz. Azt viszont felettébb viccesnek találom, hogy más humorát kritizálod, úgy hogy csak ennyi fért ki a csövön. De hé, nyugodtan légy büszke rá, hogy ki tudtál cserélni 1 betűt és még így is értelmes szót kaptál Nem sokan képesek erre.


Látom elért az időskori demencia, és már az idézőjelet sem tudod rendesen használni. Tudod, akkor szokás alkalmazni, hogyha valamit SZÓ SZERINT idézel. Ja, és legközelebb ne olyan fél mondatot ragadj ki, amivel kiforgatod a szavaimat. Ha némileg képes lennél értő olvasásra, akkor értenéd, hogy nem a kritika meglétét, hanem a kritikád módját ellenzem.


Aha, szóval te olyan jelzővel vagy névvel láthatsz el akárkit, amilyennel csak akarsz, de ha valaki kifejezi veled szemben a nemtetszését, akkor az már egyből egy büdös paraszt, mi? Látom a kettős mérce nálad is rendesen működik.


Azt mondtad 9 éves fejjel kussolnál, akkor miért nem teszel így? Értelmes ember nem kezd ilyen hisztibe, csak azért, mert azt mondták, hogy béna a vicce.

2018. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A legutóbbi (Budaházy Eddás) videóján hangosan visítva röhögtem, nagyon odacsap. Eddig is bírtam, bár nem sok videóját láttam, de tegnap óta én szerelmes vagyok Dancsó Péterbe xD
2018. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!