Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ciki, ha egy híresség a...

Ciki, ha egy híresség a háttérképem a telómon?

Figyelt kérdés

Osztálytársamnak mutattam valamit a telómon, aztán kiléptem az alkalmazásból, és meglátta, hogy Cody Christian a háttérképem. Nem mondta ki konkrétan, hogy ez gáz, de elég furán nézett rám, kábé mintha nem csak lenne róla egy kép a telómon, hanem szabályosan zaklatnám a srácot, vagy nem is tudom. Nagyon szeretem Codyt, helyesnek tartom, ezért állítottam be róla azt a képet. Igaz, hogy ki van rajta gombolva az ingje, de basszus, ettől még nem leszek beteges rajongó...

Szóval, szerintetek ez gáz? Illetve, milyen típusú kép az, amit még fel lehet vállalni ismerősök/barátok/családtagok előtt?



2017. okt. 12. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A te telefonod, azt teszel rá, amit akarsz. Senkinek semmi köze hozzá.
2017. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, bár én sosem szerettem egy személyt beállítani háttérnek. Ennél már csak az a rosszabb szerintem, aki saját magát állítja be. De ha neked ez tetszik, akkor ez legyen. Senkinek sincs köze hozzá.
2017. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerinten ez attól függ, milyen a kép, ha eleve van benne valami érdekes/művészi, akkor nem gáz, de ha csam egy ilyen giccses ventillátorral fújós beállított kép akkor azt én semmiképp nem állítanám be, mert allergiás vagyok a kommersz dolgokra.
2017. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*csak
2017. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg 26, na? Ciki vagyok :D

Egyénként cuki az a srác :P

15/l

2017. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem számítógépen a hátterem Alex Turner, és látják a barátaim, de nem különösebben érdekel a véleményük. Szerintem nem ciki.
2017. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek is, Cody Christian.. <3

Másodszorra, igazán nem értem az osztálytársadat. A háttérkép tipikusan az a dolog, ami teljesen szabadon választható. Vagyis, nyilván mindenki olyan képet állít be, ami tetszik neki. Legyen akár egy idézetes vagy egy tájkép. Mért ne lehetne egy kép egy hírességről?


Illetve, az ismerőseim körében, szinte mindenkinek híres ember a háttérképe. Meg tudjátok, a facebookos csoportokban előszokott fordulni olyan poszt, hogy "nektek mi a háttérképetek?". Ott is látszik, hogy rengetegen egy hírességet állítanak be háttérképnek. Szinte nálam is mindig egy híresség van rajta. ^^

2017. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!