Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyire passzol...

Szerintetek mennyire passzol Stohl András hangja Mark Hamill mostani kinézetéhez?

Figyelt kérdés
Nincs bajom Stohllal, de szerintem jobb lenne, ha nem ő szinkronizálná Hamillt a Star Wars 8-ban. Az előzetesben ő szinkronizálja, de nagyon nem illik hozzá a hangja. Egyetértetek velem? Ha igen, akkor szerintetek ki az magyar színész, akinek passzolna a hangja az idős Luke megformálójához?

2017. okt. 19. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen is ö volt a hangja... jobb mint valaki új lenne :D
2017. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Én ne láttam magyarul az előzetest, de nevetséges lenne az idős Lukehoz. Oké hogy az eredetiben ő szinkronizálta, de az a szinkron sok évvel az eredeti megjelenés után került rá a filmekre, Stohl és Hamill közel sem egykorúak és a hangszínük sem passzol. Mihályi Győző esetleg?
2017. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mihályi Győző szerintem túl mély hangú a szinkronszerepre. Tőle Stohl is jobb. :) Amúgy én elsősorban Kassai Károlyra gondoltam, ugyanis ő szinkronizálta Hamillt a Csillagok háborúja 1. szinkronjában, ráadásul nem sokkal fiatalabb tőle, tehát ő megfelelne. Igaz, hogy a RO-ban Donnie Yent szólaltatta meg, de nem ez lenne az első eset, hogy egy szinkronszínész több Star Wars-filmben is szinkronizál különböző karaktereket.
2017. okt. 22. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó Stohl.
2017. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó lesz Stohl. Elég sokoldalú szinkronszínész, aki remekül tud játszani a hangjával, például tökéletesen passzol Craig Bondjához, de Woody Harrelson töketlen karaktereihez is.

Trailer alapján ne ítélkezzetek, azt a szinkront sosem veszik komolyan, sokszor nem is az szinkronizálja a karaktert, aki később a filmben, de persze itt most a Star Wars-ról van szó!

2017. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!