Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem él elnyomásban...

Csak szerintem él elnyomásban Csecse Attila, YouTube videós a húga és az anyja mellett?

Figyelt kérdés

Az összes videójában amiben benne van a testvére,Kitti vagy az anyja,mindig arrogánsak vele,és lekezelőek,a hülye és csöppet sem jóindulatú beszólásaikat keményen állnia kell neki,szegényt úgy sajnálom,ilyenkor már csak nevet az egészen,hogy leplezze csalódottságát.

Ti mit gondoltok erről?



2017. okt. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Ha annyira zavarná tenne ellene.

Egy felnőtt emberről beszélünk, aki munkaképes. Ha tényleg olyan rossz lenne a kapcsolatok akk

1. Nem is csinálnának videókat

2. Már rég elköltözött volna.

Ez most nem fog tetszeni amit írok, de pont a nézők azok akiknek a legkevesebb köze van a videósok kapcsolataihoz, magánéletéhez.

2017. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én nem akarok izé lenni, de nyilván a jobbik felét próbálja mutatni minden videósok. Èn valószínűnek tartom, hogy Attila a videókon kívül is hasonló stílusú, mint az anyja, vagy a testvére.
2017. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekel?
2017. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Végig néztem tőle két "lejátszási listát". Felfedeztem benne azokat a tulajdonságokat, amiket az anyjáról, és a húgáról mondtál! A legtöbben ugyanúgy provokálja őket :)
2017. okt. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt ezt viccből csinálják, másrészt pedig Attila is pont ugyanúgy ugratja őket. :)
2017. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
85%

Amúgy már elköltözött, de szerintem amennyire csak lehet Ők nem játszák meg magukat.

Persze mindenki másképpen viselkedik kamera előtt, Ők is... De pont az a vonzerejük sokak számára, hogy jóval őszintébbek az átlag videósoknál, nem csak a legpozitívabb oldalaikat mutatják meg, így sok néző a saját családjára ismer bennük.

És megnyugszik, hogy hát ez is normális viselkedés, nem csak ők viselkednek így...

2017. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!