Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményeteket a Pretty...

Mi a véleményeteket a Pretty Little Liars-es színészekről? Szerintetek tehetségesek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint imádom őket, az egész cast-et, a színésznőket, a színészeket, és hogy a való életben is jóban vannak. Nektek mi róluk a véleményeket? Lehetne név szerint, annak jobban örülnék.

2017. okt. 27. 15:55
 1/2 anonim válasza:
A kedvenc sorozatom. Imádom az összes szereplőt és nagyon tehetségesek. 7 évadon keresztül együtt voltak, persze, hogy összekovácsolódtak a való életben is. Az én kedvencen a csajok közül a Spencer. Nagyon bírom a stílusát és az észjárását. Az Ariának nagyon tetszik az öltözködése.
2017. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon tehetsegesek. Azert eleg fiatalon kezdtek az egeszet es ahoz kepest nagyon jo volt a sorozat imadtam
2017. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!