Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a velemenye a ByTheWa...

Kinek mi a velemenye a ByTheWay csapatrol? Szerintem nagyon tehetsegesek es jol neznek ki.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyenge One Direction utánzatok.

Nincs rossz hangjuk ha együtt énekelnek(!), de nem is jók, csak átlagosak. Amikor külön énekelnek, a duci gyereken kívül az összesnek sz.a.r hangja van.

Kinézetre esetleg az a külföldi néz ki valahogy ( de csak ha a stylis-tek rendesen felöltöztetik.

Nem értem, mit lehet annyira szeretni rajtuk, elég felejtősek, hogy szalonképesen foggalmazzak

2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

haha első megmondta...majd jönnek a "véjjerek" minnyá védeni...igaz. nincs ezekben semmi tehetség. kellett hozzájuk egy stylist, meg egy kis felkészítés, és hidd el, ask.fm-en 20 ilyen 4es csapatot ki lehetne választani...még válogatni se kell...

inkább az a trendkövetés a szánalmas, ami megy. oké, van egy One Direction...legyen, nem érdekel.

de minek kell a magyaroknak is beállni a sorba, és generálni egy teljesen megeggyező fiúbandát?

semmilyen kreativitása nem látszik a magyaroknak itthon.

az, hogy az attraction meg ott angliában szintén világhírre tett szert, egyből be kell nekik nyalni. amikor itt voltak csiszben, akkor meg elküldték őket...

el bírnám képzelni, hogyha az idei xfaktorosokból valamelyik másik zenekar szerencsét próbálna, akit már a selejtezőbe kilőttek, mert nem elég "vándájreksönös" pl szintén a brit xfaktorban, és döntőbe jutna, mekkora büszkesége lenne az rtl klubnak, hogy igen, ők magyarok, a mieink...

2014. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Megertem azt, hogy ti nem szeretitek ezt a csapatot. De ha olyan jol ertetek a tehetseghez, hogy olyanokat tudtok mondani, hogy egyaltalan nincsen tehetseguk meg hangjuk, akkor mert nem jelentkeztek ti mentoroknak? Aztan ott mint mondhatnatok, hogy kinek van es kinek nincs tehetsege. Mert nekik igen is van tehetseguk!! Jo azt megertem, hogy nektek nem jon be ez a csapat, de mert kell azt mondani, hogy az 1D-t utanozzak? Attol, hogy a Briteknel van egy fiu csapat ami 5 enekesbol all ( a BTW csk 4-bol ;) ) attol Magyarorszagon mert ne lehetne egy fiu csapat?
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

1. mentornak nem jelentkezni kell, hanem választják őket..:D

2. a mentorok csak szerepet játszanak, már több éve köztudott, hogy az x-faktorban nem a tehetségek jutnak tovább, csak felkeresnek olyan embereket, akik jól eladhatóak...szóval még mielőtt azt gondolnád, hogy semmi kapcsolat nincs köztük, és a 1D között, akkor tévedsz. voltak sokkal jobb csapatok, akik esetleg még hangszeren is tudnak játszani...na az a tehetség...nem az, hogy jól néz ki, és a tinilányok odavannak értük...

2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, én nő vagyok, de szerintem különösebben nem is néz ki jól a 4 srác. Az elsőnek igaza van, a duci srác tud énekelni valamelyest. Én nem néztem minden alkalommal az X Faktort, de a családtagjaim igen, és azért sokszor belenéztem, szóval annyira, hogy lehet véleményem. Épp azért nem nézem, mert szerintem már nincsenek húzónevek. Rúzsa Magdi, oláh Ibolya, Tóth Vera (most nem baj, ha esetleg valaki nem szereti őket, nem az a lényeg, ki kinek szurkolt) olyan volt, akikre azt mondtam, hogy nekik nem is kell szurkolni, mert tuti nyernek. De a mostani X Faktorban, meg mióta X faktor egyáltalán van (mert az a legújabb, ha jól tudom ezek közül a műsorok közül) mindenki ugyanolyan. Nincsenek szerintem kiemelkedő alakok, elég unalmas a felhozatal. A By The Wayről nem mondom, hogy tehetségtelenek, mert pl. jobban énekelnek, mint én, de az nagyon meglepett, hogy az emberek ennyire odavannak érte, szerintem a 4 srác közül 3-nak elég erőtlen a hangja. És, bár én nem tartom őket különösen helyesnek, ugyanaz van velük, mint például a legelső Megasztárban egy Torres Danival, hogy a nők neki szurkoltak, és mikor mondtam egy barátnőmnek, hogy ez énekverseny, és nem szépségverseny, megsértődött, meg gyerekesen nevetett, és majdnem én voltam a hülye, amiért nem a kinézet alapján szurkolok....
2014. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Annyira jok *--* a hangjuk kulon es egyutt is nagyon joo :) es olyan helyes mindegyikojuk *-*:D wayer vagyok es nem ertem hogy mert kell bantani minket.... BTW forever :)
2014. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép hangjuk van főleg Bencének,de mindegyiknek más stílus.Én is úgy gondolom,hogy külön-külön nem sok esélyük lett volna,de így együtt jól kiegészítik egymást.

Szerintem még jól is néznek ki.:))

2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Legjobbak! <3

wayer szív,wayer lélek,wayer leszek amig élek!!!!^^

2014. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Előző!

Első vagyok!

És ez a szíves lélekes mondás úgyvan: Belieber szív, Belieber lélek, Belieber leszek amíg élek!

Ha már ennyire nagy rajongó vagy, találj ki egy sajátot a bájdövéjednek!

Amúgy én is lány vagyok, és nem értem, hogy miért mondják azt rájuk, hogy jó pasik. Mindegyik elég selejtes......

2014. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
-.- UTOLSO! Ha nem tudnad tobb fele valtozata van. DIRECTINERBOL ES EZERFELE ILYENBOL!!!Wayer sziv, wayer lelek, wayer leszek ameddig csak elek! :) <3
2014. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!