Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most, hogy Lena Meyer-Landrut...

Most, hogy Lena Meyer-Landrut megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, nagy eséllyel lesz világhírű, mint annak idején az ABBA?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

aligha


sztem nagyon béna

2010. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért?

te emlékszel arra h.,ki nyerte tavaly,tavalyelőtt vagy azelőtt a versenyt?

már rég nincs ennek a versenynek jelentősége a zenei piacon.

egyre rosszabb a felhozatal.

2010. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem.. Az ABBA akkor azért lett világhírű, mert tényleg tehetséges volt, de most már annyira látszik, hogy előre meg volt beszélve, hogy a német csaj nyeri... Különben nem szavazott volna rá minden ország, közben pedig sokkal jobbak is voltak pl Armenia, Azerbajdzsan, Moldova, Turkey, Greece...
2010. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,végülis nem olyan rossz. Szerintem Grúzia és Írország dala volt a legjobb, meg esetleg Azerbajdzsán. De ő se volt azért olyan rossz, de nem nagy szám.
2010. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Most, 3 évvel a győzelme után nem hallani róla semmit. Az ABBA sokkal jobb volt, mint ő, és egy olyan korszakban nyertek, amikor még jobb volt az egész verseny. És minden daluk sláger lett.

Lenának a győztes dala véleményem szerint eléggé gyenge, megnéztem egy videót a Youtubeon a '10-es dalokról, hát nem tudom hogy tudták őt kihozni győztesnek.

Bár biztos, hogy vannak jobb dalai, de hogy a Satellite egyáltalán nem nagy durranás, az biztos.

2013. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!