Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Kerényi...

Mi a véleményetek a Kerényi Miklós Gábor körül kialakult botrányról?

Figyelt kérdés

Ha igaz a nyílt levél,amit Kalmár Péter tett közzé,akkor a másik kérdésem az,hogy hogy hagyhatták ezt szó nélkül a művészek? Az ismertebb nevek (pl Janza,Dolhai,Szabó P,Peller,Szinetár,stb...) miért nem szólaltak fel a dologgal kapcsolatban?

Továbbá miért ilyen nagy a csend ezzel kapcsolatban? Bár volt egy cikk a Nők lapja café-n,de az eltűnt.


Vajon mik mehetnek még a Budapesti Operettszínház színfalai mögött?



2017. nov. 4. 09:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek, világítsd meg akkor a másik oldalt, írd le pontosan, részletesen, logikusan (ahogy egy IT-mérnökhöz illik:D), hogy

1. milyen előny származik abból bárkire nézve, ha gatyát letolatva hurkásra verik a fenekét egy vállfával vagy bármi egyéb eszközzel,

2. mennyire alkalmas egy - többek között - ilyen "művészi" eszközöket használó ember arra, hogy fiatal színészek, táncosok, gyerekszereplők felett hatalmat kapjon.


Érdeklődve várom.

2017. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalon megismert középkorú, jól szituált pénzügyi legfelső körökben forgó úr, aki a harmadik randin azt kéri a hölgytől, fakanállal verje véresre a hátsó felét? Vagy megteszi ugyanezt vele. Felsőbb (amerikás) körökben úgy látszik, ez régóta gyakorlat lehet, persze a hölgy megszakított ezzel a perverzzel minden kapcsolatot. Mobilszámot is cserélt, mert állandóan zaklatta. Valós eset.
2017. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
És úgy gondolod, hogy a Kerényi-esetben is ez történt, vagy miért hoztad ide ezt, utolsó? Maros Ákos, meg a 13 éves kissrác kérte volna rá a "tanár urat", hogy jól verje már el őket, mert erre élveznek?
2017. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szerintem ez a Keró tanár úr nem igazán látja, hogy mi annyira a nagy probléma, mert a művészek másként látják a dolgokat. Egy színésznek más jelent testiség mint egy átlag embernek. Akkor amikor ez történt ott nem álltak ki ez ellen, csak most sok évvel később.

Szerintem a fő gond a hosszú eltelt idő, ennyi idő után nem igazán lehet megítélni a történteket. Most hirtelen mindenki kiállt az igazáért.

Ha akkor elmegy a rendőrségre (ez a történet bőven a szocializmus után volt), és feljelenti, az rendben van.

Nem gondolom, hogy az jó, ha bárkit vernek, vagy előveszik a ftyit, de ennyi idő után ez így nem jó, hogy elásnak sikeres embereket emiatt.

Bár az igaz, hogy ez a Keró nagyon intenzív fazon, neki az alap pulzusa 120 körül van. Biztosan nem bírnám 2 percnél tovább.

2017. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért mentene fel az bárkit, hogy "sikeres ember."
2017. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én amúgy reméltem,hogy a nevesebb színészek/színésznők kiállnak az áldozatok mellett. Mondjuk Szinetár,Fischl Mónika,Vágó Zsuzsi,Vágó Bernadett,vagy MÁZS,bár az egyik válaszolónak igaza van,Szinetárnak nem érdeke belekeveredni ebbe.
2017. nov. 14. 18:54
 17/20 anonim válasza:

15-ös: Ennek az egésznek az a lényege, hogy sikeres emberekről megmutassa, hogy milyen a valódi énjük.

Senkit se érdekelne, hogy Pista bá mit csinált a susnyásba a 15 éves Marikával. A lényege, hogy a bűnös egy elismert, sikeres ember legyen.

2017. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Két oka lehet annak, hogy hallgatnak a színházi tagok.


Sunyi jellemtelen alak mindegyik, és a seggüket védve nem mernek kiállni amellett az ember mellett, aki sztárrá tette őket, ezzel egy életre biztos megélhetést biztosítva nekik, gennyes tahók, akik primitívek is és nem látják át, hogy ha véleményt mondanának, akkor az egyik vagy másik oldalra eldönthetné a vitát.


Vagy megfélemlítés folyik, és be lettek fenyítve, hogy márpedig a Kerényit eltávolították, és aki megvédi, arról szintén kiderül, hogy zaklató, mint Kerényi. Emellett szól hogy ha megnézed némelyik tag instagram megosztásait, hát, mintha kevésbé lenne őszinte az a mosoly az arcokon.

Ha így van, akkor az még rosszabb, mint egy "sima" zaklatás, habár már az is elég szörnyű bír lenni.


Őszintén, nekem az a mostani igazgató sokkal szörnyűbbnek látszik, olyan fenyegető pszichós tekintete van és rettentően beszél. Lehet, hogy ő túrta ki a Kerényit, és biztos hogy hazugság, hogy akkora barátok lettek volna, mert ha tényleg, akkor azért egy régi barátságot nem lehet megszakítani ilyen módon, több minden összetartja.


Akárhonnan nézzük, mindenhogyan sunyítás van a háttérben. Nem az van, amit a népnek beadnak, az biztos.

2017. nov. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszenyi uralkodik, nem pedig vezeti a színházat. Erőszakos, megalázó, goromba. És a szokásos ostoba stílusában (mint a Római-parti gát ügyben is) védi a Tarlós! Volt nekem is valaha régen ilyen főnökasszonyom, álmomban ne jöjjön elő a bicskanyitogató stílusa. Eszenyit meneszteni kellene, mert fejétől bűzlik a hal.
2017. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondták,hogy KERO csak az úgymond kis emberekkel bánt ilyen lekezelő,gusztustalan stílusban. Lásd Maros Ákos esetét. Táncos,akit bármikor le tudott volna váltani. Viszont az Operett nagyembereivel ( SzPSz,Dolhai,Janza,Vágóék,MÁZs..stb) nem mert kiabálni,meg ilyen gusztustalan dolgokat csinálni,mert valószínűleg egyből felmondtak volna.

Meg őszintén megmondva,szerintem ha Szilveszter tudott volna erről,az nem maradt volna szó nélkül..

2017. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!