Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Armyk! Ti mit gondoltok...

Armyk! Ti mit gondoltok Jungkook imádatáróp IU felé?

Figyelt kérdés
Én eskü nem tudom eldönteni, hogy szerelmes e, vagy csak fan...amúgy az örök otp-m a Vkook, de most a MMA után kicsit kételkedem a dologban :D mármint nem azért, mert akkor mostantól a Kooku (vagy mi a ship nevük) lesz Vkook helyett az otp-m, isten ments, csak fura volt ezeket a reakciókat látni Jk-tól.

2017. dec. 3. 11:12
 1/10 A kérdező kommentje:
imádatáról* de ciki
2017. dec. 3. 11:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos.Majdnem mindenki felnéz valakire, mellesleg IU egy remek lány! :D
2017. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Honnan veszed hogy meleg? :D
2017. dec. 3. 15:29
 4/10 anonim válasza:
52%

Az tuti hogy nem meleg Jk de abba már nem vagyok biztos hogy tényleg szerelmes, de ha igen az is eléggé fura lenne...

(Legalábbis nekem)

2017. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak rajongó, de az is lehet, hogy szerelmes belé:)

Szerintem tök cukik lennének együtt:DD💕

2017. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem aranyosak lennének, IU-t bár nem annyira ismerem, de amiket tudok róla az alapján rendes lánynak tűnik. De például lehet ugyan úgy rajongó, mint te vagy én annyi különbséggel, hogy ők mind ketten ismertek.
2017. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mind kettő,hihi szerelmes is és fan is xD

nem hiába őt nevezte meg női ideáljaként

csak rá kell nézni az arcára a maknae-nak,fülig oda van a lányér :D

VIDEÓ:

https://www.youtube.com/watch?v=Ic9KcRZKd6k

2018. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is cukik lennének együtt, de IU idősebb Jungkook-nál ha jól tudom. Jungkook-nak meg az egyik szempontja az ideális típusánál az az, hogy legalább 3 évvel fiatalabb legyen (ha jól tudom).
2023. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes belé, mert hogyha többször találkoztak (amit nem kétlek), akkor szerintem elmondta volna (szerintem). És most meg Lee Jong Suk koreai modell és színész randizik IU-val.
2023. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen egy picit ez fura azt mondja jungkook hogy IU az ideálaj de szerintem ez annál több amiket láttam felvételek kettejukről az már nagyon elgondolkodtató volt számomra szerintem ez már szerelem de nem tudom IU mit érez jungkook iránt valszeg semmit szegény jungkook
febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!