Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan híresség akiről a magyarság nagy része nem vélekedik negatívan?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában, bárkiről is legyen szó bárhol, a magyarok többsége lesavazza, bántja, negatív véleménnyel vannak róla. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek létezik még olyan híresség, akiről az emberek többsége pozitív véleménnyel van? Vagy itt nem a hírességekkel van a probléma, hanem a magyarok negativitásával?

2017. dec. 8. 02:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ordog nori
2017. dec. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú Katinka esetleg.


Így hirtelen szerintem a hírességekkel van probléma:)

2017. dec. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fási Zsülike
2017. dec. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hírességek alatt a celebeket érted, róluk nem lehet pozitívat mondani.

Aki tett le valamit az asztalra és megérdemli a hírnevet, az nem reklámozza magát a médiában.

2017. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyagyöreg zenészek és színészek közül talán, akiket tisztelet övez
2017. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a sportolók között: Kozák Danuta, Cseh Laci, esetleg Hosszú Katinka.
2017. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az olyan színészekkel nincs bajunk, akik nem celebesedtek el. Színházban és filmekben játszanak, de a magánéletüket nem teregetik ki és nem vállalnak valóságshowkat, nincs botrányuk vagy ha van, akkor se tudjuk.

Ezt értem a zenészekre is, ha van tehetségük és csak a zenével foglalkoznak.

Sportolók, akik kitartóan küzdenek a győzelemért és nem vállanak szerepet az Édes életben, se más ilyen jellegű műsorban. Például Kucsera Gáborról ezt nem lehet elmondani és a feleségéről se, hiába sportolók ( voltak).

2017. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!