Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brennan Savage-bol lehet...

Brennan Savage-bol lehet akkora ikon mint Lil Peepbol?

Figyelt kérdés
És NF-bol egy akkora mint Eminem?

2017. dec. 11. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Eminemet ismerem, a többiről még soha nem is hallottam. Biztos ismertek, de én már nem akarom követni ezeket az új pénzhajhász divatrappereket..szóval szerintem el is mondtam a véleményem az egészről. A szememben senki nem lehet olyan már, mint pl Eminem
2017. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
26%

Ezek csak bohócok, a fekete társadalom talán kizárólag Eminem-et fogadta maguk közé szakmaiságot tekintve.


Akiket felsoroltál, azoknak max Európában van piaca, de Amerikában elvesznének, mert nem hitelesek, és csak a pénz miatt csinálják sokan, de ezt megint észre lehet venni.


Szóval a piacon belül maguk között lehet versengés, de kb nem sok jelentősége van.

2017. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
15%
Ki a tököm az a lil peep?
2017. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk én még egyikről sem hallottam, sőt, még cikket sem láttam róluk, pedig elég sok hírt lesek naponta neten, szóval biztosan hatalmas ikonok. :D
2017. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Aki járatos az underground rappben az pontosan tudja ki az a Peep és Brennan. :D Nem tom én NF-ben pl nagy potenciált hallok,nagyon változatos..
2017. dec. 12. 06:42
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha meg meg Lil Peeprol nem is hallottál arról nem tudok mit mondani :D Hallgasd meg tőle a Benz Truckot és a Crybabyt nekem azok a kedvenceim,de csak azoknak fog tetszeni akik együtt élnek a zenével.Erdekes műfaj tudom :)
2017. dec. 12. 06:45
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Annyira szánalmasok amúgy ezek a nagy old school fikázók :D Úgy fikáznak valakit, hogy még nem is hallottak róla, sőt, tisztában sincsenek 3 db new school rapperrel :D :D :D Az is hatalmas baromság, hogy a fekete társadalom csak Eminemet fogadja el fehér rappernek, most komolyan ki találja ki ezeket a hülyeségeket? :D


Lil Peep meg nagyon is tehetséges volt, és ezt nem sajnálatból mondom, bár sok számát nem ismerem, amit hallottam tőle az tetszett, a Way I See Things meg az egyik kedvenc számom valaha.

2017. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Na meg aztán a lényeg, hogy vajon érdekel-e valakit, hogy elfogadja vagy sem az emberek többsége, a elgtöbb ember magasrol tesz rá, hogy melyik rapper ki vagy micsoda, mert egyszerűen semmit sem befolyásol a hétköznapi életében.
2017. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
63%
En hallottam Lil Peep-rol nagy rajongoja is vagyok es nemerdekel mas mit gondol, de Lil Peep senkihez sem hasonlithato es senki sem lehet olyan amilyen o volt
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Még szerencse, hogy emberek vagyunk nem klónok... Én garantálom, hogy a szomszéd Pistához sincs még egy grammra hasonló ember...
2018. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!