Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brennan Savage-bol lehet...

Brennan Savage-bol lehet akkora ikon mint Lil Peepbol?

Figyelt kérdés
És NF-bol egy akkora mint Eminem?

2017. dec. 11. 22:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2017-12-20 21:26-> Srácnak teljesen igaza van. Sokan nem bírják feldolgozni hogy minden zenei műfaj fejlődni fog... De kinek a pap kinek a papné szokták mondani. Nekem Brennan nagyon tehetséges és mondanivalójában is szerintem jobb mint Lil Peep. Igaz Lilnek kevés zenéjét hallgattam igaz hogy tehetséges, de nekem sose adta úgy mint Brennan. Fáradt vagyok, nyelvtanilag lehet nem helyes amit most leírtam de lusta vagyok vissza olvasni. :D ha brennanak lenne egy kis reklám simán lehetne népszerű. Az meg egy f....ság hogy eminemet fogadja el egyedül a fekete társadalom. Az csak egy dolog hogy ti eminemről tudtok.
2018. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%
A rapperek körébe Eminem, 2pac, Biggie, Snoop Dogg, Xzibit, 50 Cent, Ice Cube, Dr. Dre és ilyesmi előadók tartoznak. Ezekről itt életemben nem hallottam, de szerintem jobb is.
2018. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

A rapperek körébe Eminem, 2pac, Biggie, Snoop Dogg, Xzibit, 50 Cent, Ice Cube, Dr. Dre és ilyesmi előadók tartoznak. Ezekről itt életemben nem hallottam, de szerintem jobb is.


Olvasd már el, hogy mit írtam korábban, és rájössz, hogy mekkora egy idióta is vagy :)


Egyébként másik kérdés, hogy honnan tudod, hogy ő egyáltalán rapper-e, ha még életedben nem hallottál róla?

2018. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Peep sosem volt ikon, elsőre reagálva pedig Eminem a legnagyobb pénzhajhász az összes közül.
2018. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

Brennan zenéjét szélesebb réteg befogja fogadni, de akkora ikon nem lesz mint peep. Peep nagyon újat alkotott.


2# Fekete társadalom? Le vagy maradva. Te vagy a ritka nagy bohóc. Peep bandájába voltak feketék. Már nem csak comptonban játszanak hiphoppot meg bronxban. Tudod NWA.


14# Neked lehet nem, de rajtad kívül több millió embernek igen.

2018. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

15: Nincs bajom vele, annyit mondtam, hogy sosem volt ikon, ami igaz, attól függetlenül, hogy több millió ember kedvelte.

2018. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ikon... Ha azt mondod Michael Jackson vagy épp Elvis Presley stb, ezekről jóformán mindenki hallott ezeket lehet ikonoknak nevezni. ha Lil Peep et mondasz szerinted hány ember fogja tudni, hogy kiről is van szó?
2018. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 gulacsibator válasza:
43%
Ha valaki azt se tudja kik ok akkor mert valaszol es miert fikazza le oket
2018. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 gulacsibator válasza:
43%
*?
2018. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Tény és való,hogy félelmetesen hasonlít a hangjuk/dalszövegeik Peeppel (szerintem még egy picit a kinézetük is). De valljuk meg magyarországon sajnos nem olyan elterjedett az emohipphopp/soundcloud rap,Peepet is legtöbben az után kezdték el hallgatni/sztárolni szóval ezzel azt akarom mondani hogy Peep a halála után lett felkapottabb.🙃Sajnos azt kell mondjam hogy (szerintem) Brennan is akkor lesz felkapott mi után meghalt..
2018. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!