Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szalay Ricsi es Szabyest most...

Szalay Ricsi es Szabyest most miert nincsenek joba? Mi miatt fenyegetik egymást? Mibol indult ki h osszevesztek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nekem ebből az egészből az jön le, hogy soha nem voltak barátok, inkább haverok, cimborák.

Ha valaki annyira közel kerül hozzád, hogy a barátodnak nevezd akkor utána ilyet nem teszel, még akkor sem, ha elhidegül a kapcsolatotok.

Mindkét srác eléggé egoista és exhibicionista. Imádnak a külsőségekkel foglalkozni stb.

Valószínűleg az egyik sikeresebb a másiknál és tovább lépett, és ez pedig rosszul eshetett a kevésbé sikeresnek, gondolom ebből fajulhattak el a dolgok, ma pedig már pocskondiázzák egymást.

Valami olyasmit képzelj el amikor a plázacica barátnők féltékenyek a másikra mert annak jobb lett a műkörme, kb ez a helyzet itt is.

Fenyegetik, lejáratják egymást. Nekem nincs semmi közöm hozzájuk, nem is akarom, sőt igazából nem is mozgat meg, csak azért tudom ezeket, mert tele a youtube most ezzel a 2 bohóccal.

2017. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag legjobb barátok voltak. Én nem bírtam egyikőjüket se, Ricsi eltűnt, Szabi meg ugye "befutott". Szabi ha lehetséges, még jobban f.asz lett és össze is vesztek, fel is jelentette Kicsit. Most meg Ricsi fogja feljelenteni Szabit, mert kisfiúknak küldözgetett khhmm képeket (www.szabyest.com).
2018. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló

Azért Szalay Ricsi meglehetősen is jó irányba fejlődik, ez az utóbbi időkben igencsak látszik, hiszen hasonlítsd csak össze a régi ask.fm es időszakával a mostanit. Szerintem erősen érződik a különbség, sokat fejlődött a gondolkodása és a világszemlélete is. Amúgy a kérdésre a válasz, Ricsi elkezdett kinőni a buta tini világképéből, míg szabyest, aki 4 évvel idősebb, még mindig olyan mint egy 15-16 éves kis buta primitív beképzelt tizenéves hülyegyerek. Azt nem tudom hogy annó miért kezdte Ricsi lejáratni az ask.fm en, de szabyest feljelentette, és ha már barát címszó alatt vagyunk, ilyet tényleg nem csinálunk mert ér annyit a másik félnek az elmúlt évek emléke. Szabyestnek ez úgytűnik semmit nem jelentett.

És egyébként, ami a rant videót illeti, emberek, ha valaki iphone-t darál meg ipad-et ránt meg kocsikkal menőzik a sok pénzekkel, bár ő dolga de mondja azt valaki hogy nem ba***a meg az agyát hogy henceg vele a nyilvánosságok előtt. Miez ha nem képmutatás.? Amikor saját magát hazudtolja meg és ellent mond önmagának. Persze hogy megszólalnak az emberek. Többek között Ricsi is, itt jön ő a képbe. A weboldal pedig, hát emberek, mondja azt valaki hogy ez nem felháborító... 14-15 éves fiúkat zaklatni szexuálisan 24 évesen több mint undorító és embertelen.. Ez ugyan csak az én véleményem, de ha már meleg, akkor egyrészt tartsa meg magának és kezelje a lehető legzártabban, másrészt meg már legalább korabelivel kezdjen... Hogy őszinte legyek, nekem is van ismerősöm akivel, hogy úgy mondjam "testi kapcsolatot" akart létesíteni, és idén lesz csak 16 a srác... 2016 szeptemberében mikor Győrbe jött koncertezni, akkor volt ez, csak a srác meg nem akarja ezt nyilvánosságra hozni, mert ő is gáznak érzi (ki nem érezné annak) másrészt meg nem ér neki annyit hogy beküldje a domain-ba.

Asszem ez minden.

2018. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 felett azzal kezdeményez kapcsolatot, akivel akar...
2018. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!