Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek? Beleestem Billie...

Mit tegyek? Beleestem Billie Joe Armstrongba!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem szerelem, mert igazából ugye nem tudok róla semmi többet, mint más rajongók, ezért írom inkább, hogy bele vagyok esve. XD

Az van, hogy látok egy koncertfelvételt vagy valami és bármit csinál, cseppfolyóssá válok tőle... Idén voltak Magyarországon, de akkor még nem voltam ennyire fanatikus(félreértés ne essék, a Green Day zenéjét is imádom, nem csak Billiet), hogy elmenjek a koncertjükre, meg szerintem el se engedtek volna. Előtte pedig ha jól tudom tizenkét évvel ezelőtt voltak itt. Félek, hogy soha nem láthatom élőben, és ha mégis akkor az nem lenne elég. Csomót álmodok vele, és még többet gondolok rá.

És nem csak arról van szó, hogy milyen szívdöglesztő, a viselkedését is, meg amúgy is mimdenét imádom.

KÉRLEK SEGÍTSETEK! MIT TEGYEK?



#punk #Green Day #punk rock #Billie Joe #Bille Joe Armstrong
2017. dec. 31. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt a képet és elmúlik :D Amúgy viccet félretéve ez teljesen normális tini korban :D Én 3 éve 15 évesen Taylor Momsenért voltam oda, majd idővel elmúlik. :D

2017. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajh de gonosz XD de azért köszi a választ ^^
2018. jan. 1. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 15 évvel ezelőtt voltam beleesve, de nagyon, még kb sírtam is miatta.

De felnőttem és elmúlt az ilyesmi rajongás.

majd elműlik nálad is..

2018. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elmúlik*
2018. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
legalább jó ízlésed van :)
2018. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút meg tudlak érteni. Én is bele voltam esve, nem is kicsit. Sőt, lehet még most sem múlt el, mert a mai napig is elpirulok vagy melegem lesz, ha látok róla egy fotót. Iszonyat helyes pasi!Én is szoktam vele álmodni. Ez ellen nem lehet tenni :) Különben sem biztos, hogy kellene tenni, én nem tettem, álmodoztam róla boldogan, hiszen tök jó pasi :)
2018. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Ugye milyen iszonyat helyes! És a hangja... Annyira szeretnék találkozni vele

2018. jan. 4. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kifejezés, hogy helyes *-*, legjobb!!!!!

Én is szeretnék találkozni vele, meg mást is :P :P

6-os voltam :D

2018. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Én hetedikes vagyok és ahhw*-* szerintem nincs nála helyesebb pasi, de nyilván elfogult vagyok :P meg hát ízlések és pofonok

2018. jan. 4. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egyszer életében mindenki beleesik Billie Joe Armstrongba, majd elmúlik.
2018. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!