Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Molnár Szabolcs nevü...

Ki ez a Molnár Szabolcs nevü fazon aki a sztárportré cimü müsorokban beszélget a delikvensekkel? Semmi infot, életrajzot stb. nem találtam rola.

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem találtam róla semmit, pedig kerestem én is. Borzalmas, egy alkalmatlan senki. Olyan szinte irritáló, hogy nála rosszabb semmit nem is tudok hirtelen mondani...Talán nincs is

Nem is értem, hogy engedhetnek ilyen embert képernyőre..Kiszel Tündét alulmúlja

2018. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 samandra válasza:
Igaz, évek teltek el, de most bukkantam rá a kérdésre - véletlenül. :D Molnár Szabolcs több évig volt rádiós műsorvezető nagyvárosi rádióknál. Mifelénk igen szerették, én magam is szerettem a műsorát, ami nyilván másabb jellegű volt, mint a Sztárportré. Én csak 1-2 Sztárportré adást láttam, de nem tudom, mi a problémája vele az első hozzászólónak, hogy ennyire leszólta. A legújabb (Tihanyi-Tóth Csabás) interjút megnéztem, kifejezetten tetszik. A kérdezőnek mondom, tudnék bővebbit is mondani róla, de az nem szakmai és ha nincs fent róla semmi, az nem véletlen, ő nem akarja. Közösségi oldalakon sincs fent, soha nem is volt. Annyit talán elárulhatok róla, hogy antropológiát tanult az egyetemen és több gyermekes családapa. (Hogy mást is tanult-e, azt nem tudom.) Emberileg sem tudok róla semmi rosszat mondani. Egy jólelkű, normális gondolkodású, kedves ember. :)
2021. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanazt gondolom mint az első hozzászóló, lehet hogy emberileg kedves, de hogy nem képernyőre való az biztos.

Ungár Anikóval néztem interjúkat a youtube-on, így bukkantam rá, a mindig vidàman, mosolyogva beszélő, energikus Anikót teljesen befagyasztotta, bekomorodott tőle, szerintem ő is brutál ledöbbenhetett, hogy ki a fene ez?

Nem csodálom, borzalmas kínos ahogy beszél, ahogy kérdez, ahogy fogalmaz, negatív az egész kisugárzása ennek a palinak, egy szorongó fura valami.

2021. okt. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!