Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akit Vasvári Vivien wiwkoo...

Akit Vasvári Vivien wiwkoo bekövetett instagramon, észrevette, hogy pár nap után kikövette, és csak azért csinálja, hogy így szerezzen követőket?

Figyelt kérdés

Szerintem undorító.

Először csak lestem, hogy egy luxusfeleség beköveti az én unalmas kis instámat.

Furcsa volt, nem tudtam hova tenni.

Aztán pár nap után kikövetett, így akar mindenkivel kapcsolatba kerülni, hátha mindenki beköveti, és nem veszi észre, hogy ez a ... kikövette.

MErt egy több ezres, vagy több tízezres követővel rendelkező instagram profil rengeteget ér, és hatalmas reklám-értékkel rendelkezik.

Ez a pénzéhes liba meg itt sem tagadja meg önmagát, aranyásó a javából.

Szerintem undorító, nálatok is bepróbálkozott?



2018. jan. 8. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

gondolod ezt csinálja?

belemegy a követett emberek közé, és szépen visszavonogatja...nem kell ehhez sok erőfeszítés.

2018. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
na és ti hogy vettétek észre, hogy kikövetett? napokig ellenőriztétek, megvan-e még? vagy dicsekedni akartatok vele, és mér nem volt ott? igaza van annak, aki szerint hiszti.
2018. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak ez a nő csinálja ezt, hanem szinte az összes, követőkre hajtó önjelölt instagrammer.

Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani nekik.


#12 Vannak erre kifejlesztett appok, amelyek kb. 3 másodperc alatt megmutatják, ki vette ki a követést nemrégiben, illetve ki nem követ vissza

2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as, köszi, ezt nem tudtam.
2018. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy korábbi élő videójában azt mondta, hogy nem ő kezeli a követőit, hanem (ha jól emlékszem) informatikus. Ő követ ki-be embereket az oldalán.


De egyébként akár ő csinálja, akár nem, felesleges ezen pörögni. Akinek érdekes az oldala, vagy "celeb" azt úgyis bekövetik. Pár példa: Hódi Pamelát lassan 400 ezer ember követi, és ő 200 embert sem követ.

Darai Andreát majdnem 300 ezren, ő követ 200 valamennyi embert. Ott van Laskóy Noémi (nnooemi) őt is több mint 61 ezer ember követi, és szintén csak 300 embert követ.

Szóval ha valakit szeretnek, azokat bekövetik, akár visszakövetik őket, akár nem.

2018. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%
engem is bekövetett, mielőtt elkezdődött volna a luxusfeleségek műsor. a legdurvább molnár andi volt, ő vagy már 10X ki-be követett :D
2019. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Az egész nő egy bohóc, olyan alpári megnyilvánulásai vannak. Engem hiába követett be, majd ki, én követtem egy ideig, mert tetszett az öltözködési stílusa, képei, de amióta mást nem csinál,csak károg, meg mindenkit hülyéz,aki nem ért vele egyet, és nőhöz nem méltóan válaszolgat kérdésekre...

Látszik, hogy hiába influencer, rendes márka nem dolgozik vele. Kapja a fluffyslippers cipőket, amiket 10.000-ért árul a csaj, ugyanez az Ázsia Centerben, kínaiban fele annyi.


Nem egy Dobó Ági,akit rendes cégek szponzorálnak,mint a Lancome, MAC, aki tetőtöl-talpig nő,anya, választékosan beszél, és nem egy hisztis p*csa.

Akárcsak Hódi Pamela, hányszor nyilvánult meg proli módon Berkiről?!


Vasvári Vivien se nem méltó nőnek, anyának, példaképnek sem. Egy egyszerű, kitartott hisztis nő. A vállalkozásairól se tudni semmit, csak hogy vannak :D A nagy lakberendező munkáiról pl. Vagy a sok vállalkozásának egyikéről. :D

2019. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

Én a férjét nem értem. Állítólag nagy üzletember, meg elismert. Ha én így viselkednék a férjemmel, meg megaláznám mindenki előtt, biztos elbeszélgetne velem. Múltkor pont rátevedtem Vivien Instagram oldalára. Storyban megosztott egy disznót, és odaírta, hogy pont olyan, mint Fecsó, büdös, meg fingik. Nem hittem el, hogy ezt jól látom.

Fecso ha olyan elismert gazdag üzletember, akkor biztos jót nevetnek rajta az üzleti partnerei, hogy mekkora csicska. Egyébként szerintem csak mutatják, hogy van sok pénzük. Valószínű semmi sincs a mutogatás mögött.

2019. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést 1,5 éve írtam ki.

Akkor nekem még új volt az instagram, meg minden jelenség, ami ehhez kapcsolódik.

Vannak, akik évek óta használják, azoknak ez már mind természetes, és nem akadnak fenn rajta, de én előtte csak facebook-on voltam, ezért ilyeneket nem tapasztaltam.

Ostoba megnyilvánulások, amik szerint ez egy hiszti.

A legkevésbé sem hisztiztem, csak észrevettem egy jelenséget, és véleményem volt róla. Valószínüleg épp unatkoztam, ezért ki is írtam, illetve nyilván azért is, mert furcsálltam.

Azóta már képben vagyok, sokan csinálják, nem lep meg.

És igen, a kezdetektől fent van az Unfollowers app, néha rámegyek, és ha valaki kikövetett, én is kikövetem.

De ez csak a régebbi ismeretségekre vonatkozik, hiszen már nem is jelölök vissza mindenkit, akit nem is ismerek. Nem akarok számomra irreleváns reklámokat látni.

2019. jún. 2. 19:37
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem hasznos volt a kérdésed, mert teljesen új vagyok ebben a világban és először nem értettem ez mi...bár velem azonos hobbit űző emberek csinálták. Ezért idegesített, mert kisebb "közösségről" volt szó, egy nem túl gyakori hobbiról és nem gondoltam volna, hogy ezek között is akad ilyen kretén.

Számomra ez visszataszító.

2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!