Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttatok már nála helyesebb,...

Láttatok már nála helyesebb, szexibb férfit a világon? OMG Vámpírnaplók

Figyelt kérdés

Főleg Vámpírnaplók-imádókat kérdezek :D Egyszerűen tökéletes :D

[link]


2010. jún. 4. 19:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Khm-khm.

Idézet:


"...Arra már baromira nem emlékszem mi a f@szért ezt a régi történetet írtam le, mikor elsősorban az kellett volna legyen a lényeg, hogy k*rva sz@r volt tegnap a Twilight 2 és agyonverném a kiscsajt aki végig agonizálta a filmet. Jaj, nem szeret már a vámpír, jaj, akkor gyorsan szerzek egy vérfarkast, úb@zmeg de az meg nem elég nagyf@szú, meg mégis inkább a vámpírt szeretem és akkor azért mindkettőt szeretem, meg egyébként is mindig öngyilkos akarok lenni, pedig de szeretem. SLAP!!!!!!


Lányok b@zmeg, ez nem így megy. Férfiért sohasem halunk meg, szenvedni nem szenvedünk, annyi bré van kint a világban aki titeket akar megb@szni, felesleges túldramatizálnotok a dolgot és azt hinnetek csak egy a jó és az szeret is. A f@szt! Ráadásul a vámpírcsávó helyében soha a büdös életben nem nyúlnék még vegyvédelmi ruhában sem a főhősnőhöz, akinek úgy néz ki még mindig nem volt pénze orrműtétre, hiába volt "siker" az első rész. Ráadásul ocsmány. De kib@szottul. Ne nézzétek meg, mert baromi sz@r. De mielőtt átmennék filmkritikus blogba, kanyarodjunk vissza gyorsan a normál kerékvágásba..."

2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
én szúrnám.:):D
2010. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
na ezt a kérdést amúgy énis feltehettem volna:D nem ez a legelőnyösebb képe, de amúgy kurvära helyes... a szemei meg az alakja meg a haja meg a hangja a mimikája úgy mindene:) még én sem láttam szebb pasit, legalábbis ebben a sorozatban nagyon jól megcsinálták...
2010. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Stefan sokkal jobb pasi!

És nem azért mert ő a "jófiú" :D a sorozatban...hanem azért mert ő szerintem sokkal helyesebb és férfiasabb. :)

Szóval nekem ő jobban bejön.

Valamelyik előző lány válaszoló vagyok.

2010. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ha ezalapján a kép alapján kérded akkor láttam... ha ezalapján ( http://www.youtube.com/watch?v=ZLpuqA1pU6g ) a link alapján akkor még nem láttam jobbat:D
2010. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ja anyira sexy imádlak Ian (L)(L). Amúgy meg engem is nyakon haraphatna Damon , mint Carolinet(L) Amúgy aki szerint meleganna bebizonyítom hogy téved Nina Dobrev ( a vámpírnaplók Elenája) a barátnője. Amúgy szerintem totál nem hasolit Zac Efronra na az tényleg egy meleg , de Ian 1000 h nem az. Ja és a való életben tisztaságmániás álatvédő és mindennap eszik halat. Ha híres lennék,tuti ő kéne (nem mintha így nem xD)

15/L

2010. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

néhány kép Ianról (szerintem igen is nagyon helyes)

[link]

[link]

[link]


[link]

2010. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
ezt a pasit klónoztatni kéne:D aztán mindenkinek eggyet már akinek kell:D am én meg pont úgy olvastam h nem járnak mert h túl sokat vannak együtt és egymás agyára mennének ha egy pár volnának... de mindegy szépek lennének együtt:D (velem meg mégszebb:D:D)
2010. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
nekem ő kell :'( AKAROM
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ian :) juj de jò pasi<3.A Lostban nagyon tetszett,a kisfiús bája. A TVD -ben pedig a vad és sexy énje. De az a nézés...hm... a hideg is kiráz. Imádom <3
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!