Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Melyik jobb? (...

Directionerek! Melyik jobb? ( Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik directioner fiúnak vannak a legjobb számai mostan? :)

2018. jan. 10. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
na látod, már nem léteznek directionerek...egy se válaszol XD
2018. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huhh én mindig is Zayn girl voltam, és most is az ő számait imádom a legjobban❤

Harrytől csak a Sign of the Times-t szeretem, az ő dalai valahogy nem az én hangzásvilágom.

Niall dalait meg-meghallgatom, de nagyon nem vagyok értük oda.

Louisnak imádom a Just hold on, és a back to you számait..

Liamnak meg talán most ez a Bedroom Floor el is megy, de a Strip that down sem rossz😊

2018. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem "haltak ki" a directionerek, itt vagyok én! 😊

Nekem mindig is Louis volt a kedvencem, valahogy az ő hangja vonzott a legjobban (de külőleg se rossz 😀). Egyérrelműen az ő számait szeretem most a legjobban, a Miss You és a Just Hold On a kedvencem.

Niall is befutott, tőle nagyon szeretem a Flickert és a Slow Hands-t (úgy hallottam, az 2017-ben nagy sláger lett).

Harry valahogy nem az én stílusom, de egy-két számát én is szeretem. Pl. a Sign Of Times (amikor először meghallottam, nagyon elképedtem, de többszöri hallgatás után szerethető), Girl Crush, Only Angel és Kiwi. Ezeket ismerem tőle.

Liam szerintem most nagyon lepukkant, egyedül a Strip That Down száma van meg, de már azt se hallgatom. Szinte nem is énekel, ami nagyon zavar. Nem szeretem az ilyen rapesített számokat.

Zayn sem az én emberem, viszont a Sia-val készült dala nagyon jól sikerült!

Gratula az összes srácnak, mikor a régi számaikat hallgatom, mindig azt kívánom, bárcsak visszatérnének! De ez szerintem nem mostanában lesz.

A kedvenc One direction-számom egyébként az If I Could Fly. A fekete-fehér videoklip van meg nekem és mindig elsírom magam rajta...

1D Forever!

2018. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!