Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Tokio Hotelből Bill Kaulitz...

A Tokio Hotelből Bill Kaulitz meleg?

Figyelt kérdés

Tudom, lerágott csont a téma, régebben is vádolták ezzel, de a feminin külseje ellenére nekem nem tūnt annak.

A mostani külsejét, mimikáját elnézve (jó tíz évvel késõbb) nekem teljesen melegnek tūnik.

Nem elítélni akarom, tudom, hogy tehetséges és jó ember, de mégis csak érdekel, mert a tini korom egyik nagy szerelme volt :D


Rákerestem pár új dalra, klipre és az egyikben egy szerelmi kapcsolatról énekel egy férfival.

Lehet, hogy nem gyakorolt rá túl jó hatást Amerika, vagy annyian rá fogták, hogy meleg, hogy végül azzá vált.


2018. jan. 12. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Fénykép:

[link]

2018. jan. 12. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
vagy csak feltűnési viszketegség.
2018. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban utána néztél volna,tudnád,hogy ő nem szereti a cimkéket. Szerinte feleslegesek,ezért nem aggat magára cimkéket. Úgy van vele,ha a szerelem eljön tökmindegy milyen nemű a másik.
2018. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
3-as: magyarul igen, meleg. Én pl. a szerelmet csak lánnyal tudnám elképzelni, ha ő ezzel nem így van, akkor meleg, de minimum biszex. Nincs ezen mit csűrni-csavarni.
2018. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem jutott eé ő maga sem arra a szintre, hogy meg tudja fogalmazni, mi is ő valójában. Szerintem keresi magát. Semmiképp sem 100% hetero, ez mindig is nyilvánvaló volt, olyan dolgokat vállalt be, amiket egy igazi hetero férfi sose vállalna, pl műköröm. De nincs ezzel baj, szerintem jól álltak neki a nőies dolgok, tiniként nagyon bájos arca volt.

Lehetséges hogy meleg, és férfi mellett találja meg a boldogságot, de szerintem vonzódik a lányokhoz is...legalábbis egyelőre.

2018. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!