Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet amerikai sztároka...

Hogyan lehet amerikai sztárokat elérni? Hogyan lehet velük találkozni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Találkozót leginkább úgy, hogy Amerikában kell lenned.

Kapcsolatot felvenni pedig egy szürke emberkeként szinte lehetetlen, vagy rendezvényszervezőnek, vagy hasonlóan híresndk kell lenned.

2018. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát, lottón jobb eséllyel nyered meg az ötöst úgy, hogy szelvényt sem veszel, szóval hanyagold ezt a témát, mert lehetetlen bármit is kihozni belőle.
2018. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

twitter , facebook

de annyi ember van biztos aki ír nekik hogy találkozna velük, hogy annyi felé nem tudnak szakadni és elsődlegesen a saját életüket kell élniük.

Ha pl valami koncertszervező cucc lennél akkor esetleg úgy írsz neki a hivatalos e-mailjére vagy a menedzserének

Koncerteken meg pl ha van ilyen, hogy meet and greet jegy, de biztos nem olcsó. Ja meg ha külföldön élsz, és belebotlasz az utcán.

2018. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*szal csak pl a nagyon szívszorító üzikre válaszolnak szerintem, pl beteg kislány utolsó kívánsága, hogy láthassa személyesen élőben

De ha valaki pl ilyet ír és nem igaz, akkor megsértődne, joggal.

2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Olyan körökben kell mozognod mint neki, vagy olyan területen dolgozni ahol kapcsolatba kerülhettek. De akkor sem nagy az esély. Rajongóik pedig bőven vannak, és köztük is többen akarnak találkozni vele. Szóval a te pozíciódban nincs sok esélyed.
2018. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, én is így vettem észre ahogy ti, én még arra is gondoltam hogy valahogy ki kell fizetni a gázsijukat és hasonló
2018. febr. 6. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Elerni? Marmint emailben vagy telefonon?

Szinte sehogy. Naponta tobb100 (akar ezer) emailt kapnak, amit persze meg sem neznek. A manageruk intezi az uzleti emaileket, a telefonszamuk pedig termeszetesen titkos. De ha meg is szerzned a szamot, felhivod, valszeg fel sem veszi. Ha hagysz uzit es hallja, hogy rajongo, nem hiv vissza, ha uzleti ugyben hivod, akkor atpasszolja a managernek, hogy lepjen o veled kapcsolatba.


Talalkozni veluk? Sokkal konnyebb. Ha otthon elsz es ott van a stab forgatason, akkor lathatod oket.

Ha pedig az Allamokban elsz akkor megnagyobb az eselyed.

En Los Angelesben elek, tobb tucat hires emberrel talalkoztam, persze ez nem talalkozas volt, hanem annyi, hogy en lattam oket az utcan, de nem beszeltem egyikkel sem, kiveve a Keanu Reevest, neki mondtam, hogy fotozzunk egyet, belenezett a kameraba, klikk es mar fordult oda a masik rajongohoz aki szinten fotoert kuzdott.

2018. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon off, de leírnád, hogy miért akarod elérni őket?
2018. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátkozni, egy szerep esetleg, meg én akarok lenni az a magyar a történelemben aki ezt elérte, folyamatosan írogatok ez ügyben, sok szenvedésen vagyok túl, valamiért feladni nem tudom, 8 éve kezdtem, 3 éve írogatok, és nekem úgy kezdődött hogy arra születtem... és mintha találkozni mindig is, de mostmár egyre jobban látom hogy lehet hogy nem fog menni. És annyi még hogy mára már semminek nem dőlök be mint rég mint az első kettőnek mert szerintem egy semmiség. És soha nem válaszol senki se tv se sztár senki.
2018. febr. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!