Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan ilyen mélyre jutott...

Komolyan ilyen mélyre jutott Ian Curtis, a Joy Division énekese?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nőverés? Ittas vezetés? Eddig ő volt a példaképem, de így már emberként sem tudok tekinteni rá...



2018. márc. 5. 23:31
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem csak a média nagyítja fel a dolgokat. Ha Kovács János csinálná ugyanezt, senkit sem érdekelne.
2018. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Yog-Sothoth ***** válasza:
100%
Ugye ez egy troll kérdés? :D
2018. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos még akkor is nehéz megmondani valakiről hogy milyen ember is igazából, amikor ismered az illetőt, az ilyen hírességekről viszont egyenesen lehetetlen addig, amíg ki nem derül valami hasonló. Mindegy, attól még szeretheted a munkásságát, még ha a példakép státuszát el is veszítette...

#1 engem érdekelne...

2018. márc. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%
De a legfelháborítóbb,hogy még rapper is lett!:D
2018. márc. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb művész defektes. Mozogtam képzőművészetis körökben (nem a mai lágy lelkű képzősökre kell gondolni, nagyon gagyi lett az egész), kb. 80%-uk alkesz, drogos önsajnáltató állat.
2018. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire unatkozol?
2018. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!