Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha a randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a randin a férfi telefonjáról hirtelen megszólalna a Joy Division She's Lost Control című száma, ő pedig elkezdene epilepsziás mozdulatokat produkálni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mentőt hívnék, számot cserélnék és elköltöznék Kolumbiába.
2018. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez megtörtént eset?
2018. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, azóta a lány letiltott Facebookon, és a telefonját se veszi fel. :(
2018. márc. 4. 23:11
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Elsírnám bánatomat az első villanyoszlopnak. És megölelgetném. Aztán elköltöznék Izlandra.
2018. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
60%
Zavart éreznék az atmoszférában, hogy hova a fenébe kerültem, mivel én nőkkel randizom.
2018. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ugye, 24 óra alatt fel tudnád dolgozni ezt, és már nem emlékeznél semmire?
2018. márc. 4. 23:18
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Én örülnék, hogy egyáltalán tudja mi az a Joy Division és hogy Ian Curtis milyen táncot nyomott rá, de ettől függetlenül furcsának tartanám. Főleg, hogy a legtöbb embernek fogalma sincs a számról, se Ian-ről, szóval megértem, hogyha valaki fejvesztve menekül egy ilyen eset után.
2018. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
60%
Nem tudnám feldolgozni, a szerelem széttépne minket és a hallott lelkünk elizolálódna egymástól, te az árnyékoddal játszanál az elmegyógyintézetben, én pedig egy másik interzónába költöznék, minél messzebb.
2018. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Legfeljebb egy másik kolóniába, de szerintem inkább megnéznéd a Stroszek című filmet, majd felakasztanád magad (egy kötelet használva eszközként a végnek) egy ekkora trauma után. A temetésed viszont rendkívüli ceremónia lenne.
2018. márc. 4. 23:34
 10/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
39%
A lordok napján tenném, de a szerelmünk nem veszne el, átvinném magammal, és valami biztonságos helyre menteném digitalizálva.
2018. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!