Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Alföldi Róbertről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikus, szerintetek, jöhet Pro és kontra csak normálisan legyen megfogalmazva és ne bunkon , ha lehet. Én nem mint művészt kérdezném, mert szerintem ugy egyérteműen remek(ez az én véleményem mint embert a nyilkozásaiból..

2018. márc. 11. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, mint szinkronhang.
2018. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Carter doki
2018. márc. 12. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy bajom nem volt vele. Sok szinkronmunkája zseniális volt. Pl a Jay és Néma Bob-os.


De emberileg pár dolog zavart benne. Pl túlságosan kutya és állatbarát. Ezt úgy értem, hogy már beteges szinten az volt.


Bár miután elment a nemzeti igazgatni, megszűntek róla a hírek (egy ideig) és kb azóta nem is követem, hogy mi van vele.

Lehet azóta amúgy normálisabb lett. Végülis csak öregebb lett 10 évvel.

2018. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csukika888 ***** válasza:
nekem nincs vele bajom közömbös
2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én is hasonlóan kutya "b*zi" vagyok mint ő, szóval ugy megtudom érteni ,de a te nézeteid kedves 3-as is megérthetőek
2018. márc. 13. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

túl van értékelve


valójában színésznek közepes, értékelhető filmes munkássága nincs is.

rendezőnek nevezi magát, de hivatalosan nem az, nem azt végzett.



én egy nagy pofájú, arrogáns, beképzelt, megmondóembernek tartom, aki sokat képzel magáról, de valójában csak egy felfuvalkodott hólyag.

2018. ápr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Ármány és szerelem rendezése baromira tetszett. Az Ember tragédiájában vannak jó és rossz dolgok is. Több rendezését nem láttam, színészként viszont igen. Tehetséges és intelligens embernek tartom, de nem vagyok úgy különösebben oda érte, hogy hűha.
2018. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!