Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Alföldi...

Mi a véleményetek Alföldi Róbertről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi .
2014. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerü szinész, rendezö.
2014. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nekem szinpatikus. SZerintem remek művész.
2014. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpi, modoros, távolságtartó,
2014. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mint embert nem ismerem, de láttam színházban egy-két rendezését, azok nagyon tetszettek.
2014. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus, intelligens ember.
2014. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jól képzett,okos ember.Kétség kívül,talán a legnagyobb rendező Magyarországon napjainkban.Becsülöm benne,hogy nem akar celeb lenni,nem nyomja a szánkba a homoszexualitását.De mint ember..szerintem megjátssza magát.És ez nem szimpatikus.Nagyon nem.
2014. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ismerem a Robit 24 éve, egy nagyon jófej, csupaszív pasi. Bármikor lehet rá számítani. És mindemellett a szakmáját is nagyon érti, nagyon tudja.
2014. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Színésznek jó, sőt megkockáztatom rendezőnek is. Továbbra is fenntartom, hogy nem volt megfelelő a Nemzeti Színház élére, nem azért, mert rossz rendező, hanem mert ő egy másfajta stílust képvisel, sokkal futuristábbat, mint ami egy konzervatívabb szemléletű színházban elmegy. Akárhogy is látta annak idején Alföldi, hogy leváltották, én úgy gondolom, más helyen sokkal jobban ki tudja bontakoztatni a tehetségét. Erre remek példa A játékkészítő.
2014. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A többség, illetve a statisztikák viszont arról árulkodnak, hogy eddig Alföldi vezetése alatt volt a legsikeresebb a Nemzeti. Se előtte, se azóta nem mozgatott meg akkora tömeget, soha nem volt akkora nézőszáma. Ami azóta nagyon vissza is esett.

Én nagyon szeretem az ő művészetét, sajnálom, hogy manapság nem érvényesülhetnek szabadon azok, akik sallang nélkül, őszintén gondolkodnak a világról. :(

2014. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!