Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kinek van a...

Lili2006 kérdése:

Szerintetek kinek van a legjobb hangja a BTS-ből?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Húúú.... ez nehéz. V-nek nagyon különleges hangja van, jungkook meg nagyon jól énekel, nagyon szeretem a cover-jeit, de ha csak a hangot nézzük akkor nálam jimin nyer ^^
2018. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Taehyungnak, de mind nagyon szépen énekelnek..Hobinak is különösen tetszik az énekhangja! :D
2018. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is hopenak van a legjobb hanga de az osztálytársaim pont őt fikázzák
2018. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Vnek :D
2018. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A BTS pont az az eset, ahol a legjobbakat válogatták össze :) És érdekes módon még nagyon jól ki is jönnek.. szóval aranycsapat :)

De a személyes véleményem:

- Jimin kontratenorja valami eszméletlen jó :) szívesen hallgatnék tőle covereket, olyat amit más ilyen hangszínű férfiak énekelnek (pl. Adam Levine, JB, vagy Bruno Mars)

- Taehyung elég széles skálán tud énekelni, ahhoz képest, hogy neki van a legmélyebb beszéghangja (Stigmában szerintem kifejezetten magasan énekel) Szóval tényleg nagyon különleges, jazzt szívesen hallgatnék tőle

- Seokjin hangja szép és nagyon biztos férfi hang. Mondanám, hogy "egyszerű" a többiekéhez képest, de pont az övé tarja össze vagy köti össze a többit, szóval még a dalokban is nagy tesóként viselkedik

- J-Hope bár rapper, szerintem nagyon kellemes az énekhangja :)

- utolsónak Jeongguk... nos, nem véletlenül ő az Arany Maknae. Az ember beleborzong a gyönyörű hangjába. Szerintem néhol eléggé hasonlít Jinéhez, csakhogy Jin hangja valahogy finomabb... kicsit gyengédebb. JK hangja meg... kerül bele egy kis rekedtes, férfias hang is. Szóval ő igyekszik professzionálisan énekelni, s a legjobb dalára is azt fogja mondani, hogy nem sikerült ez ilyen-olyan jól (ami természetesen nem igaz, mert jól sikerül). Szóval az ő hangja kifejezetten férfias, de másképp, mint V-jé.


A szinte mindig mindannyiuknak sikerül beletenni a személyiségüket a dalokba, mind a hét férfinak, szóval hatalmas taps nekik. Remélem kerül még egy kis badboy feeling a dalaikba, de hát kétségtelen, hogy változnak és felnőnek mind. Mostanában folyton ezt hangoztatják...

2018. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... szóismétlés 200%. köszönöm-köszönöm :)

Egyébként így utólag jó pár hónappal később ,de remélem megfelelő hosszúságú választ kaptál :)

2018. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

RM:Pied piperben elég jó a hangja,de ő inkább rappre született :D

Suga:Best of me-ben nagyon jól viszi,de fogjuk rá,inkább ő is maradjon a rappnél ;)

Hobi:ahhoz képest hogy rapper,spring dayben nagyon szépen viszi Jinnel az éneket.

Jin:tiszta és cuki hangja van

Jimin:nagyon szeretem a hangját,olyan angyali ♥

V:ahogy előttem is mondták,neki különleges,3 oktávot tud kiénekelni,szerintem jó

Jungkook:férfias/rekedtes ám nagyon jó hangja van emellé,néha keverem a Jin-ével :D

2018. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A rapperek közzül J-Hopenak van, szívesen meghallgatnák tőle egy vocal covert^^

Vocal line közzül háááát, mindenkinek a maga módján, viszont nekem Jimin cuki hangja kivételesen tetszik^^

2018. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokan kifelejtetettek a legjobb hangú embert akinek nagyon angyali hangja van és ha meghallom a hangjált már elolvadok annyira édes és szenvedélyes és férfias


Igen szerintem Kim SeokJin a legjobb hangú ha hallottatok volna az epiphant vagy a asutroautot akkor szerintem megfog változni a véleményetek

febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jiminnek van a legjobb hangja


Itt egy rangsor szerintem:


1:Jimin❤️

2:Jin❤️❤️❤️

3:Taehyung❤️ V

4:Jungkook❤️

5:Jhope❤️

6:Rap Monster (RM)❤️

7:Suga❤️

febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!