Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kinek van a...

Lili2006 kérdése:

Szerintetek kinek van a legjobb hangja a BTS-ből?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jiminnek van a legszebb hangja olyan lágy cuki és olyan mintha egy angyal énekelne


Azután második helyen Taehyung áll aki ék nagyon bejön a hangja sokkal mélyebb a többijekéhez képest mégis nagyon férfias és sokaknak tetszik nekem is😍🥰


A harmadik helyes szerintem Jin áll neki is nagyon szép hangja van komolyan az Epiphantől elájultam annyira aranyos hangja volt komolyan amilyen a gyönyörű arca olyan a hangja!


4. Helyezett jungkook egyszerűen jó hangja van nem tudok mit hozzá fűzni talán annyit hogy egy picit ilyen rapper hangja van de azt is tudom hogy részeben rapper amúgy nagyon édi hangja van imádom


5: Jhope imádom a hangját a spring dayben nagyon cuki hangja van ő is tud énekelni ha kell és nagyon beleadja magát szeretem a rappét is nagyon erőteljes


Utolsó előtti helyen áll Rap Monster ugye RM aki a csapat vezetője és rappelje szerintem neki sincs olyan rossz hangja neki is egy picit mélyebb hangja van De Taehyung van a legmélyebb istenem V annyira cuki❤️


Utolsó helyen Suga (Min Yoongi)

Nekem tetszik a hangja de a tobbieké szebb nem tudom de Sugának nagyon ilyen furi szép hangja van ami mintha picit ilyen rekedtebb hang persze nem annyira mint jisoonak a Blackpinkből de amúgy Jisoonak eszméletlen gyönyörű hangja van visszatérve Yoongi is tud ha kell!


Ennyi igazából köszi ha elolvastad picit hosszúra sikerült!


Amúgy ha kíváncsiak vagytok hogy nekem ki a kedvencem szerintmr már kitalálhatattok hogy Taehyung és még Jimin is! A harmadik helyen nyilván valóan Jin!


Na sziasztok!

febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát mindenki ék más a vélemény szerintmr jungkooknak van a legszebb majd Jimin majd jin majd V (Kim Taehyung) majd jhope majd Suga és végül Rap Monster
febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hogy ezzel sokmk denko nem ért egyet de szerintem Jiminnek van a legszebb hangja imádom mennyire férfias és tiszta és cukiiii!


Aztán Kim taehyung❤️❤️❤️❤️


Jimin

Jungkook

Jhope

RM

Suga!

febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!