Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van, hogy Alicia Vikande...

Miért van, hogy Alicia Vikander karaktere a filmjei felében gyereket akar?

Figyelt kérdés

A színésznőnek már több filmjét is láttam, pl: A dán lány, Fény az óceán felett, Tulipánláz, Veszedelmes viszony

Láttam másokat is, de most ezekhez kapcsolódik a kérdés. Amiket felsoroltam, azokban mind gyereket akarnak és le lett forgatva egypár ,,meztelen jelenet" is.

Alicia szerintetek ennyire szereti ezeket, vagy őt keresik meg, hogy illene hozzá a szerep? Nincs bajom egyébként vele, csak feltűnt és érdekel a válasz.



2018. máj. 14. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elvállat egy szerepet, amiben ez volt, aztán a többi rendező meg úgy találta hogy jól játssza ezt a szerepet, illik hozzá és az ilyen szerepekre beválogatták. Vagy lehet véletlen egybeesés is, mint ahogy valaki azt kérdezte a múltkor hogy miért hal meg mindig Leonardo DiCaprio: hát mert az a szerepe. Vagy titkon nimfomán és exhibicionista, lásd Emilia Clarke. Valamelyik ezek közül. Tőle kéne megkérdezni amúgy. Szép csaj. :)
2018. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy ez egyfajta skatulya... Ami nézetem szerint még oké. Valószínüleg az ilyan típusú nőket játsza jól. Vagy esetleg más színésznő nem válallja be az ilyen filmeket... Picit talán hasonló ahhoz, hogy Benedict Cumberbatch leginkább nehéz természetű zseniket játszik.
2018. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a színészk nagyobbik része skatulyaszerepeket játszik, mert nem túl tehetséges. szóval a (szerepben) bunkók pl. legtöbbször magukat játsszák/adják! A színészk legtöbbje vacak ripacs! Olyan embera miből 12 egy tucat! A maiak ráadásul műveletlenek is!
2018. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!