Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Baukó Éva jó nő?

Baukó Éva jó nő?

Figyelt kérdés

[link]

10/?


2018. máj. 19. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%
10/7.5
2018. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Jó nő lenne, ha nem lenne ekkora bugris paraszt.

Az ordenáré stílusa elnyomja a szépségét.

2018. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

A teste jó, fejre inkább csúnya.

Amúgy meg egy retek, hányinger.

2018. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
37%
Több ezen a műanyag, mint a hús...
2018. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Feleségül nem venném, de tolnám rendesen!

10/8 az én ízlésemnek.

2018. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
46%

Ez attól függ, hogy mit értesz jó alatt.


Ha csak az alakját nézzük, akkor igen, de ha megnézed a fejét, arcát, akkor láthatod, hogy nem a kedvesség árad belőle, hanem valamiféle harag, düh, agresszió, elfojtott negatív kisugárzás vagy talán szomorúság/boldogtalanság - szóval számomra nem testesíti meg az igazán jót. De amúgy szép testű nő.

2018. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
30 fölött a nők külseje kezd másodlagos lenni. Nem lényegtelen, de másodlagos. Lehet egy nő akármilyen bomba, ha elviselhetetlen, ha buta, önállótlan, pláne rosszindulatú.
2018. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó nőt kéne mondanom a celebnők közül, akkor Bódi Sylvi. Ő ugyanis nemcsak jól néz ki, hanem rendkívül kedves teremtés is. Senkivel sem bunkózik, segítőkész, aranyos. Valóban nem diplomázott reaktortervezésből, de nem is azzal érvényesül.
2018. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
46%
Külsőre nekem nagyon bejön, de amúgy kiábrándító.régen hányiger alkoholista mocsok volt, most meg sportolgat, meg jó a cici, meg már elhagyta a vv-t, de attól még nem ér semmit a bőre.követtem instán egy darabig, mert néha volt jó képe, de szánalom, amit ott művel.ha szerepel a fem3on, elötte kiírja mikor lesz ő, utána napokig arról posztolja a kivágott képeket.nyaralni megy, utána hetekkel még az ott készült képeket rakja ki, hogy nehogy aznap csak 10 posztja legyen.persze a képek legalább felén olyan pózban, hogy a cici ki legyen nyomva, de annyira látszik, hogy kényelmetlen, hogy nem hiszek el, hogy ő nem látja, mekkora gáz. legjobb, mikor elmegy shoppingolni, és a barátnője indítja a videót, és 1 másodpercig vár, aztán elindul, persze nem néz a kamerába, merthát ugye ez spontán videó, és ruhákat választgat.
2018. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
66%
Előző vagyok.amikor beszél, hallani, hogy mennyire egy primitív.annyira görcsössen kapaszkodik, hogy nehogy eltűnjön, és annyira tolja magát, hogy engem nagyon idegesít.az se lepne meg, ha ezt a kérdést ő irta volna ki, hogy róla legyen szó.Évike, ha ezt olvasod, akkor üzenem: tűzz el dolgozni, és kezdj valamit az életeddel, mert fiatalabb már nem leszel, és sokáig nem lesz igény erre a semmire, amit te csinálsz.
2018. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!