Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Havas-Bauko...

Mit gondoltok a Havas-Bauko Evas dologrol?

Figyelt kérdés

Nekem van velemenyem de kivancsi vagyok masokra. Szerintetek?

21/L


2017. dec. 11. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9016.. itt kifejtettem a #metoo-val kapcsolatos aggályaimat már
2017. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem ismerem a témát, de rövidre szoktam zárni, hogy a médiakurták minden eszközzel a megélhetést akarják megteremteni maguknak, amely "produktuma" lényegén értelmetlen-hasztalan egy normális ember számára.
2017. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezt azok alkalmazzák, akik ki akarnak szúrni valakivel a valamilyen sérelmük miatt, és mivel jogi úton nem történne semmi, ezért nyilvánossá teszik. Gyakorlatilag így bárkit bármikor el lehet kaszálni, tönkrevágni az életét.

Az egész egy divathullám. Mint amikor elkezdődött a sok terrortámadás Európában, mindenki profilképet színezett és je suis szövegeket posztoltak. De a 17. támadás után már nem hozott elég lájkot a dolog, uncsi lett a nagy együttérzés, lecsengett. Ugyanez történik majd itt is, és a valódi áldozatokkal a kutya sem fog törődni mert ők nem posztolnak. Azokra sem fog senki emlékezni, akiket ezzel tönkretettek.

Én a jogállamban hiszek.

35N

2017. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Most már Molnár Anikóval is színesedett a kép. Én csak azt állítom, hogy kettőn áll a vásár. Az ilyen celeblánykák elmeállapotát amúgy is eltorzította a celebbé válás és talán életükben először kerültek olyan helyzetbe, hogy mérlegelni kellett valamit, aminek erkölcsi vonatkozásai is voltak. A dolog "férfi" oldalát illetően meg nyilván az a helyzet, hogy erős visszafogottság ill. önkontrol kell ahhoz, hogy valaki ne próbálkozzon. Akinek pedig bármilyen "hatalma" van, az erkölcsi kérdésekben kevésbé aggályoskodó, hiszen eleve bármilyen hatalmi helyzetbe kerüléshez fokozott agresszív hajlam kell. Egyre inkáb hajlok arra, hogy az ilyen "álteljesítmények" (Big brother, való világ, szépségverseny, Éden hotel stb.) a legrosszabbat hozza ki az emberekből, pontosabban a személyiség leggyengébb pontjára mutat rá: a valódi megmérettetés elkerülésére, a hamis önkép megerősödésére. Ezért talán háttérbe kellene szorítani az ilyen műsorokat. Az ilyenekben résztvettek kevesebb, mint 10%-a képes utána "normális" életet folytatni, holott addig minden arra mutatott, hogy átlagos további életet élhettek volna enélkül, de kisiklott a vonat és vakvágányon fut a nagyon közeli véghez vagy teljes leépüléshez.
2017. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas, olcsó, alkoholista qrva. Nem mindegy mit mond?
2017. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Ezen is valami kullancs jogász fog jó pénzeket kaszálni.

Mesterségesen generált dolog, gyanítom ügyvédi nyomásra.

2017. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
A szennyújság fizet nekik hogy mikor , mit kell mondani.
2017. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

De miért nem beszéltek EDDIG?

A színésznő és a férje, a való világos "celebek" otthon ültek a díványon a mai napig és sajnálgatták magukat? Most hirtelen megvilágosodott mindnki?

2017. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a képernyőről lekerült, most döntött az ATV. Épp ideje volt.
2017. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha valami jogszerűtlent tett, akkor fel kell jelenteni, majd kiderül, hogy elítélik e. Ha viszont nem akkor, azok alapján amit én eddig hallottam az ügyről, nem igazán van ezzel probléma szerintem. (Még ha azért is rúgta ki, mert nemet mondott, lehet direkt ezért vette fel, akár olyan benyomást keltett, vagy úgy viselkedett, hogy akkor kinézte előle. Az ajánltat tevős része, meg nem szép dolog, de nem is valami hű de nagy szörnyűség.) 23/f
2017. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!