Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem volt Chester...

Csak szerintem volt Chester Bennington egy gyáva alak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A jelző, amit keresel az a mentális beteg.
2018. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit sem volt gyáva. Fiatalon nagy trauma érte, amit nem tudott feldolgozni, és ez lett a vége. Sok jelző illene rá, pl.: reményvesztett, de gyáva nem volt az biztos. ( Az öngyilkossághoz is kell bátorság.)
2018. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gyáva volt, hanem tönkre volt menve az élete, depressziós volt és kilátástalan. Gyerekkorában megerőszakolták, emiatt függő is lett ami szintén nem tett jót neki, a legjobb barátja meghalt, a magánéletére semmi ideje nem jutott. Ha megnézed, a Linkin Parknak már a 10 évvel ezelőtti számai is csupa negatív szövegű, depressziós, reményvesztett dalok. Chester hosszú ideje volt már sérült lelkileg, és egyszer csak eljött az a perc amikor megtette. Az vesse rá az első követ aki átéli mindazt amit ő, és utána még csak eszébe sem jut az öngyilkosság. Az élet nem csak a pénzről szól. Igen, sok pénze volt, milliónyi rajongója, de sokan nem látják át ez mekkora teherrel jár. Ő ezt (összeadva a korábbi "élményeivel") nem bírta. Ahogy mint kiderült nemrég Avicii sem. Mindketten nyugodjanak békében. Az öngyilkos ember nem gyáva, csak lehet hogy kilátástalanabb és sötétebb az élete mint egy átlagembernek.
2018. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva volt és az öngyilkosok megérdemlik a halált. Nekem inkább Paul Walkerért fáj a szívem, aki többet letett az asztalra, mint az öngyilkos senki celebek.
2018. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gyáva aki öngyilkos lett? Tudod milyen nagy bátorság kell ahhoz, hogy leugorj az emeletről, túladagold az anyagot, vagy kiugorj a vonat elé? Lehet nem érted amit leírtam, ne is értsd. Ne kerülj ilyen helyzetbe, de akkor tudhatnád meg igazán, milyen érzelmi helyzetben áll egy öngyilkos. Nem a hírekből, cikkekből. Chester pont nem ,, celeb'' volt. Amit ő képviselt rengetegen szerették, és sokaknak fájt a halála.
2018. máj. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak fáj*
2018. jún. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de megnéznélek hogy bírnád a depressziót éveken keresztül.. Márcsak azért is felnézek rá, mert nem adta fel egyből.
2019. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!