Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emberek! Mi történt Sugaval?...

Emberek! Mi történt Sugaval? Lent kifejtem!

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a #WeLoveYouMinYoongi hashtaget látom. Valami mentális dolog azt tudom, de konkrétumot szeretnék. Segítsetek kérlek!

2018. máj. 27. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem semmi, én is kíváncsi vagyok a válaszra.

Az tény, hogy befelé forduló, meg most észrevehető volt az elmúlt hetek videóiban, hogy nem mosolyog, mint a többiek.. de ez betudható a comeback miatti nagy stressznek is.

2018. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval..Yoongit igazából mostanában a koreai lakosok(vagy hogy mondjam) kritizálták, mert hogy "mindig olyan fáradtnak néz ki" (ami annyira elcseszett dolog, mert ő olyan keményen dolgozik), szóval a k-armyk ilyesmiket is emlegettek neki fansignokon, egy "army" pedig elmebetegnek hívta. :( A másik "army" pedig azt mondta neki, hogy hagyja el a bandát...

Az Aladdin fansgn bejáratánál valami "army" meg káromkodott (azt hiszem kiabált is) BTS-re.

Ezen a fansignon egy army megkérdezte Yoongit, miért néz ki ilyen gyengének?történt valami?ő meg azt mondta, hogy nincs igazán jól mostanában.Remélem nem betegszik meg, legyen jobban.. :(

Ezért kezdték az armyk a #WeLoveMinYoongi hashtaget.( szeretjük min yoongit)

2018. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen,az olyak miért mennek egyáltalán fanmeetingre?

szegények igy is ki vannak,az meg leáll ott még káromkodni meg idegesiteni őket,az ilyek már túl mennek a métán tényleg..nem is értem

ilyeket mondani hogy "elmebeteg",nem szégyenlik magukat,komolyan nem értem már mivan az emberekekkel

2018. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
emberekkel*
2018. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cegényt úgy sajnálom:(( pedig ő a kedvencem szerintem nagyon helyes
2018. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh...ezek az emberek nem ARMY-k. Az igazi ARMY az, aki mind a 7 tagot elfogadja úgy, ahogy van. Yoongi-t így. Jin-t a maga tánctudásával stb...

Hányingerem van ezektől az emberektől.

2020. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!