Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a Kulcsár Edina...

Mit gondoltok a Kulcsár Edina jelenségről?

Figyelt kérdés
Hogy lehet egy ennyire nyávogós nőnek ennyi imádója? Tegnap megnéztem vele egy videót ami arról szólt, h megalázta a pasiját aki ezen rendesen berágott mire Edina közölte h jaj rúg a baba. Az emberek meg adják alá a lovat hogy de cuki. Én szégyelltem magam közben. Követtem az eseményeket pár óráig, néhányan elég keményen kiosztották de a legtöbb ember nyal neki. Ki ez a nő egyáltalán és egészen pontosan miért kell őt ennyire szeretni. Letett valamit az asztalra? Ahogy végig pörgettem az adatlapját abból él mint minden főállású celeb. Termékeket reklámoz pénzért.ez tényleg valami olyan tett amiért valaki a példaképének tartja? Hova tart ez a világ?
2018. jún. 1. 15:28
 1/4 anonim válasza:
79%
Annyit tett le az asztalra, hogy egy világszépségversenyen 2. helyezett lett, de ezen kívül egy korlátolt, ostoba, buta tyúk. Akinek ő példakép, vagy követendő, azok ugyanolyan agyhalottak, mint ő.
2018. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, mert én mennyire nem nézek tévét... jó hát már tényleg nem, de ha van olyan tévéműsor ami érdekel, azt letőltöm vagy valahogy megnézem. Még a bulvárhírekkel is úgy vagyok, hogy rákattintok néhányra mert van mikor vicces kommentek vannak alatta, meg én annyira túlgondolok mindent, hogy szívesen mosatom az agyam baromságokkal is. Mostanában viszont sok olyan kérdéssel találkozok itt, amik olyan emberekkel foglalkoznak, akik szerintem még bulvárszinten sem tényezők. Ilyen Kulcsár Edina. Ismerős a neve, de azt se tudom hogy néz ki, honnan van meg mióta, kihez beszél, hogy viselkedik... semmi. Egyszer 2. lett egy szépségversenyen? Mostanában, 1-2 éve? És kérdezik őt valami műsorban hogy mi van a pasijával? Nem túlzás ezt jelenségnek nevezni?
2018. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon irritáló egy nőszemély. Az az orvos, aki életeket ment nap mint nap, az le van szarva, de aki megnyert egy hülye szépségversenyt, az az egekig fel van magasztalva. Ez a nő még a saját kisfiából is celebet csinál. (Kakasztori) Jó, az én szüleimnek is biztosan vannak ilyen történetei, mint Kulcsár edinának, meg a habi férjének, de anyám nem mesélte el országnak, világnak. Szegény kisfiú! Hogy fog égni a pofája a hülye szülei miatt, amikor majd a normandiai partraszállást tanulják töriből!

Meg mi ez már, hogy a saját gyereke képeit eladja egy újságnak? Kiárusítja?



Jó, tudom, nincs hozzá sok közöm, de nem tudok úgy megnyitni egy alkalmazást, vagy bármit, hogy ne Kulcsár Edina vagy éppen ne Baukó Éva jelenjen meg. Instagramon es facebookon se követem őket, mégis állandóan látni a hülye pofáját ennek a nőnek.


Ui: Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy féltékeny vagyok rá: nem vagyok rá féltékeny, de rohadt idegesítő, hogy mindenhol rajta vannak.



https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__9..

2019. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az otszag szinvonalat mutatja.

Suttyo, ostoba emberek orszaga vagyunk.

2020. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!