Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szerintetek nem gáz, amit...

Ti szerintetek nem gáz, amit Kulcsár Edina meg a férje csinál?

Figyelt kérdés

A gyerekükről olyan dolgokat, történeteket osztanak meg, ami már számomra kínos (bepisil, bekakil). Tudom, hogy ez egy természetes dolog, de akkor sem kellene ezt kiírni az internetre. Nem gondolnak bele, hogy azt a szegény gyereket halálra fogják csikizni majd az ovodába miatta? Tudom, hogy az ő dolguk, de sajnálom azt a kis gyereket.



Félreértés ne essék, nem vagyok Kulcsár Edinára, sem a párjára féltékeny. (Még mielőtt valaki ezt írná)



2019. márc. 15. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Halálra csikizni biztos senki nem fogja. Nem tudom, nekem nagyon ellenszenvesek a gyerekük pedig (tudom, hogy ilyet nem illik mondani, sajnálom de) bűnronda kopasz kis lufifejű gollam. Irritálnak a reklámok amik sokszor egymást ütik agyon vagy a gyereküket használják. A nagy kirakatbarátság a másik csodaházaspár Kaszáékkal; a hereállú, okoskodó “csoda(kamus)mami” Andreával meg a tenyérbemászó kicsit sem jófej Kaszával. Ezek a nagy “kendőzetlen” erőltetett posztjaik mint pl az is amit említesz is fárasztóak így már rég nem követem őket, szerintem az igénytelen kontent megtestesítői, nem is értem hol találtak annyi birkát mint ahányan követik őket, a magyar insta szennyei.
2019. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kifelejtetted a másik álompárt: Tápai-Kucsera családot.


Amúgy bocs. Nem csikizni, hanem cikizni akart lenni.


Én hiában nem követem őket se instán, se facebookon, de állandóan őket látni ott is.


Nekem is van egy gyerekem, de nem rakom ki a facebookra, se instára. Nem azért, mert csúnya lenne, hanem azért, mert még nem tud beszélni, így nem lett megkérdezve, hogy kirakhatok-e róla egy fotót. Ha meg valami híres ember lennék, akkor meg pláne nem raknám ki sehova, nem csinálnék belőle celebet semmiképpen se.

2019. márc. 15. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ja igen, visítófrász Szabinát ki is hagytam meg a kuka férjét...

Nekem is van gyerekem meg privát instagramom is és képeket feltölteni is szoktam; az 50 követőmnek akik javarészt a család és a barátok nem mindenféle jöttment akikről feltételezem, hogy majd megveszik a zoknit ha én feltöltök egy képet valami jól hangzó sablonos promószöveggel...

Nekem is ez a bajom: nem követem és nem is lájkolgatom egyiket sem, nem szoktam kommentelni soha sehova és mégis folyton feldobálja a képeiket az instagram holott ezer meg ezer náluk sokkal értékesebb tartalom miatt járok fel nem a magyar celebek “krémjét” nézegetni. Mielőtt valaki betámad: elégedett vagyok magammal, az életemmel, a körülményeimmel, nem vagyok rájuk minimálisan sem irigy. Sosem szoktam emberekről így nyilatkozni és főleg nem névtelenül, most is lelkifurdalásom van de komolyan már nagyon unom őket. :(

2019. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mások 12 óráznak minimálbérért, Edina meg csak elfingja magát és milliókat kaszál... Ez igazságtalanság. Mondjuk,hogyha egy tanult ember, vsgy egy olyan ember, aki letett valamit az asztalra, az még elfogadható. De Edina nem egy észlény, és nem is tett le semmit az asztalra.
2019. márc. 15. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Én nem vagyok rá irigy, jók az anyagi körülményeim, a férjem nem egy egyszerű bájgúnárnak tetsző fradista, a gyerekem olyan szép, hogy a csodájára járnak és magam is szerény megítélésem szerint jobban festek mint a szétphotoshopolt Edina (érdekes, mekkora disznó volt erre hirtelen az elmúlt 1-2 hónapban valahova eltűnt a háj egyik napról a másikra 🙄), az értelmi szintünk is feljebb lehet. Az, hogy a vasorrát átszabatta és aztán valakit lepippantott, hogy az bizony nem esztétikai hanem egészségügyi műtét lehessen és ezáltal nevezhessen a versenyre ami mondhatni ismertté tette az összteljesítménye azóta meg az instagramból él a vállalkozásait is ott tolja az erre fogékonyak képébe. Az influencerkedés oké, én sem utasítanék vissza pénzt a kedvenc cipőmárkámtól, hogy kirakjak egy képet a lábbeliről pénzért, a probléma az igénytelen üres tartalommal, a túltolt reklámmal, a hiteltelenséggel és a megjátszással van.

Mellesleg nem hiszem, hogy azért annyira jól megy nekik ahogy írod mert akkor már rég kész lehetne a házuk és nem egy panelben nyomorognának...

2019. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem Edinának meg Csutinak kb 10-12 év múlva kellett volna gyereket vállalni. Akkor (vagy lehet, hogy akkorsem) már kellő komolysággal nevelnének gyereket. Abból a szegény kisfiúból is celebet csinál.


Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam az anyagi javakat, de biztosan jobban keresnek, mint szegény édesapám egy gyárban, 12 órás munkaidőben.

2019. márc. 16. 07:42
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem önmagában az, hogy posztolnak a gyerekről nem teszi őket rossz szülőkké illetve nem is szeretnék véleményt mondani mert nem tudhatom milyenek a való életben és annak a kisfiúnak biztos ők a legjobb szülők. Ami ezzel kapcsolatban ellenszenves az az, amikor felhasználják a reklámozáshoz meg amikor mutogatnak olyan részleteket amit nem biztos, hogy kéne. Sajnos ilyen manapság a világ, divat lett minden intim részletet megmutatni. Ez is választás kérdése ugyan, én nem fogok ilyen szintű betekintést adni az életembe senkinek az biztos de ha nekik ez belefér akkor egészségükre csak ne kelljen látnom mert nem érdekel köszönöm, instagram ne dobáld fel őket légyszi.
2019. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

"Mások 12 óráznak minimálbérért, Edina meg csak elfingja magát és milliókat kaszál... Ez igazságtalanság."Tehát mégiscsak féltékeny vagy rájuk, irigykedsz rájuk :D :D Nem követem őket, nem is érdeklnek, éljenek boldogan, nekem attól nem lesz jobb, ha ezen hümmögök hogy jajj ők semmit sem csinálnak mégis milyen jól élnek...Tessék, fuss be te is mint instaceleb aztán neked sem kell csinálni semmit, csak posztolni orrba szájba a képeket a gyerekedről (megjegyzem ez nekem sem szimpaikus hogy a gyerek életét ennyire nyilvánosan mutatja be valaki...)

Kedves kérdező, és minden hápogó: tessék elfogadni hogy mindig lesznek társadalmi különbségek, 12 órás munkaidővel, eltérő vagyoni lehetőségekkel! Nem itt kell kommenthuszárkodni, meg irigykedni mert miattatok tart itt ma a társadalmunk.

2019. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem vagyok rá féltékeny, jó módban élek. Csak édesapámat sajnálom, aki 12 órában nehéz fizikai munkát végez, lassan 60 éves lesz.
2019. márc. 16. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Én csak szegény gyereket sajnálom. Hogy szerencsétlennek a gyermekágyi időszak sem volt meg mert 2 hetesen Edina már visszaállt a “munkába” és fotozasoktol kezdve mindenhova elrángatta azt szegényt.

Egy gyereknek biztonságra,napirendre van szüksége. Kiszámíthatóságra hogy minden úgyhogy történjen a kornyezeteben. És neki ez a kiszámíthatóság az otthon. Na ez a kisbaba mennyit van szerintetek otthon a saját környezetében?:( elenyésző... mindenhova rángatva van születése óta.. és akkor csodálkoznak hogy nem alszik jól,hogyan is aludna ha meg sincs a kis lelki békéje.


Egyebkent igen, gaz az egész amit művelnek, hogy 2 hetig titkolta hogy megszult aztán eladta a képeket egy újságnak . Ebbol a szempontból a kaszaek a jobbik eset, ok legalább nem adtak el a szülést. De naluk meg a folyamat ellentmondás magukkal szemben amin jókat szoktam nevetni😅

Ők nem fogjak dugdosni, egybol megmutatják - ehelyett honapokig max oldalról láthattuk


Nem fog köztük aludni - 3 hónapig köztük aludt


Milyen jo hogy köztük alszik - atszoktatták mert annyira mégsem volt kényelmes

2019. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!