Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a helyzet Baróti Sanyikával?

Mi a helyzet Baróti Sanyikával?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCJogcjb9DVs0pbvXLzWpYTQ


Ugyebár van ez a csatorna, szerintem láttátok már egy erdélyi fiatalember aki mindenféle videókat feltölt. Kicsit néztem a hozzászólásokat különböző videóin és mindenki biztató hangnemben kommentál videóira miközben látszik hogy nem minőségi amit csinál. Nem rosszból kérdem, csupán érdekel az állapota olyan szempontól hogy beteg vagy csak egyszerűen egy szomorú magányos munkanélküli ember aki ezzel próbálja elterelni a figyelmet? Vagy esetleg valamilyen szellemi fogyatékkal rendelkezik, tényleg nem tudom eldönteni


2018. jún. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

semmi nem történt vele, ugyanúgy éli a világát, csinál videókat, élő közvetítéseket, mint látod.


magányosnak sem magányos...van palija :D több videóban volt már benne.

2018. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%

Az előző válaszolóhoz: ha valamiről nem tudsz akkor ne próbálj okoskodni. Nincs barátja, nem meleg.

Én is gondolkozom, hogy mi baja lehet. Valamilyen oka biztos van, hogy ilyen, de nem tudom mi. Amúgy teljesen normális ember de vannak furcsaságai.

2018. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 okapi2 válasza:
46%
Homokos, lusta, román ingyenélő. Szellemi fogyatékos, nagyranőtt, 42 éves elkényeztetett hülyegyerek. Az igazi neve dragos alexandru marian. az apja román, tehát ő is román, nem magyar. Helytelenül beszél magyarul, az álkeresztény hülyeségével próbálja elterelni a figyelmet a homoszexualitásáról. Kitalál betegségeket, hogy ne kelljen dolgoznia és inkább a szülein élősködik, akik amúgy szégyellik. Koldul és semmi önkritikája nincs. Kártékony az egész román magyarságra nézve.
2021. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Homokos, lusta, román ingyenélő".. és megint ez a komment hűen bemutatja, hogy milyen rassziszták, homofóbok egyesek... erdélyi magyar, tehát nem román.. és miért kell így irni hogy homokos? nem lehet ne talán tán úgy írni, hogy meleg? az ujjaid sem fájdultak volna meg tőle, hiszen rövidebb "meleg"-nek írni.. valamilyen szinten jogos, amit írsz, dolgoznia kellene, nem a szüleit lehúzni anyagilag, de az első három sort erős túlzásnak érzem..

Ne érjen már azért megkülönböztetés valaki, mert más a szexuális beállitottsága vagy a nemzetisége..

2022. máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!