Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak az én adatlapjaimat nem...

Csak az én adatlapjaimat nem fogadják el Starityn, vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés

Már régen is szerkesztettem adatlapokat, egyáltalán nem híres sztárokról,és elfogadták. Most pedig,hogy híresekről csináltam kb 2 hónapja,még mindig nem engedélyezték őket. Nem tudom, ki kezeli a felületet,de szívesen üzennék neki. Próbáltam már többször is beküldeni, de nem engedte a rendszer,merthogy ,,van már adatlapjuk". Bármely nevét írtam be a keresőbe, egyiknek se adta ki a lapját. Másik eset,hogy valakit elsőre próbáltam megszerkeszteni, de nem engedte,ugyanerre az okra hivatkozva. De a kereső őt se dobta ki.

Kedves Starity felhasználók! Nektek is vannak ilyen tapasztalataitok?



2018. júl. 18. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre lejjebb süllyed az az oldal. Szerintem hagyd a fenébe. Egymástól lopkodják a cikkeket a cikkírók, 1-2 hónapos eltérésekkel ugyanazok a cikkek kerülnek ki. Mindig ugyanazokról a celebekről van cikk. Ha van egy értelmes interjú akkor azt direkt szétszabdalják több cikkre, csakhogy meglegyen a napi cikkszám, átírják az adminok a címeket, ha épp nem szimpatikus nekik a cikkíró által választott cím és még sorolhatnám.
2018. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ott akkora ...ok az adminok... Egyrészt, ha végre valahára kirakják egy cikmed, akkor tuti szét..szák, volt hogy telejen értelmetlen lett. Másrész az is simán előfordúlhat, hogy saját nevén teszi ki pl. LexiCobain.

De ha nem szimpatikus nekik egy sztár akkor eleve nem rakják ki a róla írt cikkedet, még akkor sem ha nem totál undergraund.

2018. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én nekem nem a cikkírással van problémám,hanem az adatlapok NEM engedélyezésével.

Régen írtam cikkeket. 10ből 3at publikáltak,és igen, azok is teljesen másak lettek.

2018. júl. 20. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj a fórumba, az a címe, hogy Visszabeszélő. Ott kérdezd meg. Én sajnos többet nem tudok segíteni, nem szoktam adatlapot csinálni.
2018. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem adatlapot töröltek. Rachel Reinert adatlapját, pontosabban. Igaz, hazánkban őt kevesen ismerik, de nem értem, minek kellett törölni. Az adatlapokat azért elfogadják nálam, de sosem azonnal. Lehet, hogy azért írja ki, hogy "van már adatlapjuk", mert más is csinált nekik, csak még nem engedélyezték azokat sem.
2018. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 melyik témába? Mert beleolvastam néhányba, és sehol se találtam ehhez hasonló problémát.


#5 az durva:O én 2 éve csináltam több spanyol színészről is, akiknek azóta se szerkesztettem az oldalát, és 1-2 rajongónál többel nem rendelkeznek, mégsem törölték:O

Igen, szerintem is más már szerkesztett nekik, és nem fogadták el...de hogy több hónapja? És közben az Új adatlapok téma még mindig aktív, szóval azért furcsa nekem ez az egész

2018. júl. 27. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom itt: [link]

Úgy olvasom, el kell kérni az adatlapot.

2018. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Itt a már meglévő adatlapokról van szó, amelyet szeretnének elkérni, mert nincs gazdájuk

2018. júl. 29. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy sokára fogadják el a lapot, az egyikre nekem is hónapokat kellett várnom, de végül csak meglett. Egyébként tényleg süllyed az oldal színvonala, pedig egy jó kis különleges oldal lenne.
2018. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is már 2-3 hónapja várok jónéhány lap elfogadására, de semmi. Volt olyan is, hogy egy másik felhasználónak fogadták el ugyan azt a sztárt, pedig ő később küldte be, mint én, helytelenül írta le a nevét, na meg nem is igazán foglalkozik a lapjaival. Jogosan engem illetett volna a lap, mindig frissek a nálam található sztárok. De mindegy, kezdek beleunni így 8 év után ebbe az oldalba. A moderátorok kivételeznek, hónapokig tart, míg elfogadnak egy nyamvadt lapot, hetekig tart mire az adatlapos topikban rendezik a kéréseket, a cikkek se olyan jók, mint voltak. Régen rengeteg időt töltöttem a Starityn, de ott tartok, hogy lemondok az összes lapomról és törlöm magam
2019. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!