Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Starityn hogy kell új sztárt...

Starityn hogy kell új sztárt létrehozni?

Figyelt kérdés
Létre szerettem volna hozni egy sztár oldalát, (név szerint Dukai Babett szépségkirálynő oldalát) szerintem mindent megcsináltam de még nem jelenítette meg az oldalt. Mi lehet a baj? Vagy e-mail címre küldenek ilyenkor egy e-mailt?
2016. júl. 26. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor a moderatorok ellenorzik az altalad letrehozott adatlapot aztan kirakjak.
2016. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül hogy mikor? Mert én már szombat óta várok. És hol tájékoztatnak arról, hogy minden rendben van?
2016. júl. 26. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, hogy pár perc, van, hogy pár óra, van, hogy pár nap. Attól függ éppen hogy érnek rá a moderátorok. Ha mondjuk 4-5 napon belül nem került ki, valszeg nem is fog. Bár nekem volt, hogy több hét múlva publikálták egy cikkemet, amire már nem is számítottam...
2016. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!